Vítejte, kolemjdoucí
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Rozpoznání jazyka + Hi score online
(1 prohlížející) (1) host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Rozpoznání jazyka + Hi score online

Rozpoznání jazyka + Hi score online 1 rok, 9 měsíců #95487

Zdravím, mám dvě otázky:

1.) Mám web ve vícejazyčné verzi a chci docílit toho, aby při příchodu návštěvníka, byl aktivní jazyk, vycházející z místa jeho přístupu. Jak na to?

2.) Druhá záležitost se týká "Hi score" - potřebuji mít na webu žebříček výsledků hry, který bude zobrazovat výsledky, odesílané z mobilních telefonů a tabletů.

Máte nějaký nápad?

Děkuji za rady.
  • JR1989
  • NEPŘÍTOMEN
  • Uživatel

Re: Rozpoznání jazyka + Hi score online 1 rok, 9 měsíců #95488

1. Pokud máte správně vytvořenou multijazykovou verzi stránek, měl by se běžně zobrazovat jazyk dle uživatele.

2. Zkuste upřesnit co chcete. Takhle tomu rozumím, že chcete výsledky odesílat z mobilu a editovat Joomlu můžete i z něho.
  • Bong
  • NEPŘÍTOMEN
  • Administrátor
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Re: Rozpoznání jazyka + Hi score online 1 rok, 9 měsíců #95494

1.) děkuji, opravdu to funguje, jen ještě otázka: když přijde návštěvník ze státu, jehož jazykovou verzi nemám vytvořenou, který jazyk mu to přiřadí, angličtinu?

2.) V praxi to má vypadat tak, že hráč si zahraje hru na mobilním telefonu a jeho výsledek (score) se pošle na můj web, kde se uloží do tabulky výsledků, mezi výsledky ostatních hráčů (podle dosažené hodnoty).
  • JR1989
  • NEPŘÍTOMEN
  • Uživatel
  • Strana:
  • 1
Doba nahrání stránky: 0.32 vteřin

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 283 hostů a 3 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu