Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Idea Rozpoznání jazyka + Hi score online

12. čvc 2012 16:35 #95487
Zdravím, mám dvě otázky:

1.) Mám web ve vícejazyčné verzi a chci docílit toho, aby při příchodu návštěvníka, byl aktivní jazyk, vycházející z místa jeho přístupu. Jak na to?

2.) Druhá záležitost se týká "Hi score" - potřebuji mít na webu žebříček výsledků hry, který bude zobrazovat výsledky, odesílané z mobilních telefonů a tabletů.

Máte nějaký nápad?

Děkuji za rady.

12. čvc 2012 16:46 #95488
Odpověď od Bong
Moderátor
1. Pokud máte správně vytvořenou multijazykovou verzi stránek, měl by se běžně zobrazovat jazyk dle uživatele.

2. Zkuste upřesnit co chcete. Takhle tomu rozumím, že chcete výsledky odesílat z mobilu a editovat Joomlu můžete i z něho.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

12. čvc 2012 21:35 #95494
Odpověď od Jirka
Uživatel
1.) děkuji, opravdu to funguje, jen ještě otázka: když přijde návštěvník ze státu, jehož jazykovou verzi nemám vytvořenou, který jazyk mu to přiřadí, angličtinu?

2.) V praxi to má vypadat tak, že hráč si zahraje hru na mobilním telefonu a jeho výsledek (score) se pošle na můj web, kde se uloží do tabulky výsledků, mezi výsledky ostatních hráčů (podle dosažené hodnoty).

Powered by Fórum