Přihlásit se

Výsledky hledání (Hledáno: Nastavení SEO)

12. pro 2013 13:37
Odpověď od Andrea
ďakujem veľmi pekne, urobila som to tak a už sa to zobrazuje ako má, veľmi ste mi pomohli :)
12. pro 2013 13:32
Odpověď od Andrea
ďakujem za radu, vyskúšam to tak
12. pro 2013 12:57
Odpověď od prontik
Vsak u clanku je mate, jedine kde to neni je titulni stranka. Ta je jako blog kategorie, tak si tu polozku menu otevrete a ty meta dejte primo tam, uz jsem to psal...udelala jste to?

A vypnete si ten zakaz praveho tlacitka, fakt me nebavi u kazde polozky ztracet cas nekolika kliknutima navic.
12. pro 2013 11:07
Odpověď od Andrea
Ale v administrácii toto všetko nastavené mám v globálnom nastavení stránky, písala som o tom vyššie, sú tam aj kľúčové slová aj meta popis, ale nechápem prečo to v zdrojovom kóde nezobrazuje. To isté mám aj v configuration.php, všetko vypísané. V administrácii ku každému článku sa píšu zároveň aj meta údaje, len nechápem prečo sa nezobrazujú v zdrojovom kóde. Kde to mám potom zmeniť? O to mi ide.
12. pro 2013 09:32
Odpověď od prontik
miluju kdyz ma nekdo zakazane kliknuti pravym tlacitkem, jako by o bylo nejak slozite to obejit, ale k veci, klicove slova tam nejake mate, popis taky.
Code:
<meta name="keywords" content="Asex" /> <meta name="rights" content="asex.sk" /> <meta name="description" content="Asex.sk" /> <meta name="generator" content="Joomla! - Open Source Content Management" /> <title>Asex, s. r. o. - nízkoenergetické domy, pasívne domy, energetický certifikát, blower door test, termovízia a diagnostika budov – Asex.sk</title>

Ovsem chtelo by to udelat poradne. Navic vam na webu chybi info pro roboty a sitemap.

Meta se vyplnujete bud v globalnim nastaveni nebo pro kazdou polozku nabidky zvlast (Moznosti meta znacek). Ty z globalniho nastaveni najdete v configuration.php pokud se budete divat pres \FTP.
12. pro 2013 08:36
Odpověď od Andrea
Tak ešte mi napadlo pozrieť sa do zdrojového kódu stránky a zistila som, že tam nie je popis ani kľúčové slová. Takže by som bola rada keby mi niekto poradil, kde upraviť zdrojový kód, neviem to nikde nájsť, pozerala som aj cez FTP ale nenašla som ho. Vie mi niekto napísať kde ho hľadať aby som ho mohla upraviť a pridať tam tie kľúčové slová? Ďakujem.
11. pro 2013 22:59
Odpověď od Andrea
www.asex.sk
a žiadny SEO nástroj nainštalovaný nemám ani tam nainštalovaný nebol, len to čo je pri každej nainštalovanej Joomle. Buď globálne nastavenia stránky alebo hlavné nastavenia. Tam sú kolonky pre nadpis, kľúčové slová a popis. To vypísané mám, ale vyhľadávačom sa to podľa mňa nezobrazuje, dala som si základnú analýzu pre meta a zobrazilo mi to len nadpis stránky tak ako je napísaný v nastaveniach. Popis stránky a kľúčové slová chýbajú (v analýze): tu sa to dá pozrieť:
www.seotools.sk/metatagcheck.php
11. pro 2013 22:36 - 11. pro 2013 22:38
Odpověď od Bong
Nejlépe dejte odkaz na vaše stránky a alespoň připište, jaký seo nástroj používáte. Chyba může být jak v nástroji, tak ve vašich stránkách... a pokud meta tagy v hlavičce stránky máte, může vám být nějaký nástroj ukradený. Hlavní je, zda metatagy vidí vyhledávače.
11. pro 2013 22:11
Prosím vás mám taký problém, mám Joomla 2.5, vo Všeobecných nastaveniach v administrácii som na Stránke doplnila všetky meta údaje (popis a kľúčové slová, nadpis). Kvôli SEO optimalizácii. Fungovalo to dobre, lebo keď som robila analýzu stránky, tieto údaje mi vypísalo v tej analýze, čiže popis, kľúčové slová. Dnes som si chcela po dlhom čase, že spravím analýzu stránky ale tieto meta údaje: meta popis a meta kľúčové slová sa mi tam nezobrazujú a pritom v nastaveniach uvedené sú. Neviete v čom môže byť problém? Nechápem to, je to dôležité z hľadiska vyhľadávania, v čom môže byť chyba? Ďakujem za každú radu.
15. lis 2013 00:25 - 15. lis 2013 00:41
Odpověď od Linelabcz

svito napsal: Skúšal som rôzne nastavenia ale vždy podľa tej stránky tools.pingdom.com je hlavne čakanie na už na začiatku. Potom už to ide relatívne rýchlo

Tu je výsledok testu


Vytvořte si kopii stránek na stejném hostingu, pokud už nemáte nejaký mirror což je základ. :)
Na test webu pak vypněte všechny ty gzipy a cache pluginy které vám jen škodí, odstraňte prozatím z htaccess mod expire. Víte co máte díky těm vašim úpravám např. v meta popisu na hlavní straně webu?
Code:
<meta content="1. Všeobecné ustanovenia 1.1 Tieto všeobecné obchodné podmienky upravujú práva a povinnosti zmluvných strán vyplývajúce z kúpnej zmluvy" name="description">

Povypínejte obludné moduly facebook, google + různé efektní loginy a podobné ptákoviny, například ten samý login modul máte na webu 2x, uplně stejné menu také 2x, víte o tom?

Díval jste se někdy jaké množství scriptů obsahuje obyčejný Likebox od Facebooku? ted jich načítáte okolo 40 jen pro uvodní stranu. :blink: Existují mnohem lepší řešení pro vaše facebook a nebo google fanoušky.

Vlastně vypněte všechny moduly a doinstalované pluginy každý z těch co máte na homepage obsahuje kopec balastu a scriptů, slideshow nahoře najdete daleko lehčí, slideshow dole s obrázky výrobců je na nic, pohodlně ji mužete nahradit vygenerovaným image sprites. (obrázky loga výrobců jsou zbytečně velké)

Při množství produktů které máte v eshopu, je nutnost nastavit moduly virtuemart tak, aby načítali opravdu jen ty konkrétní novinky a ne půl databáze. Použijte id kategorie nebo id produktů.
Obrázky konvertujte, použijte např výborný real time convertor, podpořte vývojáře na slovensku. ;)

Zrušte online chat a nahradte rychlejším opět ze slovenské produkce. Nebudete muset dlouho hledat.

Proč používáte místo textu obrázky? www.gamersky.sk/images/banners/digitalab.png nebo www.gamersky.sk/images/addinfo/banka.png a navíc všechno .png formát?
Proč používate obrázky 1000x1000px a ty pak přes css zmenšujte na 200x100px? to je opravdu špatně udělaný web :(
Chat použijte jen v eshopu a ne na všech stranách webu.

Odlehčete šablonu, možností je mnoho....

Je toho daleko víc co musíte udělat, tohle jsem vám v rychlosti vypsal jen pro homepage, ale až na konec mužete začít experimentovat z cache, gzip a podobně, použijte memcached, nebo jinou ne každá se pro eshop hodí (kontaktujte váš webhosting jaké jsou možnosti). Joomsef, nebo sh404 či co v Joomla 2.5 nepotřebujete, joomla i virtuemart umí sef nativně. Další komponenta další zátěž....

Happy tuning ;) V případě že si nebudete vědět rady napište na linelab@linelab.cz
04. lis 2013 00:54 - 04. lis 2013 00:54
Odpověď od Petr
Děkuji, pomohlo mi odkomentovat RewriteBase/, hosting na godaddy.
03. lis 2013 17:16
Odpověď od Bong
Takže jste v 'Nastavení SEO' měl zapnuté 'URL přátelské k vyhledávačům', jen jste neměl aktivní 'Použít přepis URL' a měl aktivní 'Přidat k URL příponu'. O to je to teď jednodušší.

Buď si upravíte .htaccess tak aby staré URL byly přesměrovány na nové, viz například www.jakpsatweb.cz/server/mod_rewrite/mod-rewrite-priklady.html nebo použijete nějaké rozšíření pro SEF adresy (AceSEF, JoomSEF, sh404SEF,...).
29. říj 2013 19:58
Odpověď od Bong
:) pro mě je to novinka, takže nastavení je to jako v popisu pro J3.1 :

Index, Follow - nepřidává na stránky žádný metatag
No index, follow - přidá <meta name="robots" content="noindex, follow" />
Index, No follow - přidá <meta name="robots" content="index, nofollow" />
No index, no follow - přidá <meta name="robots" content="noindex, nofollow" />
29. říj 2013 18:18 - 29. říj 2013 18:21
Odpověď od vana78
Mám aktualizovanou Joomlu na nejnovější verzi, v globálním nastavění mám nastaveno robots index follow. V článcích to samé.

Já jsem si toho předtím nevšiml, protože jsem ve všech předchozích šablonách měl napevno vložený meta tag index follow.

Většinou jsem to filtroval přes robot.txt. Až teď jsem si říkal, že by to chtělo ovlivňovat skrz administraci, ale když jsem ten napevno metatag oddělal, tak se index follow nezobrazuje, i když klíčové slova a popisek jo.

Google mi zatím zaindexoval dva odkazy a nějak se mu do toho nechce, i když mám i sitemap.
29. říj 2013 15:06
Odpověď od Bong
Co myslíte tím: ani na ostatních stránkách, které jsem aktualizoval jsem index follow není?

Začněte od začátku:
Joomlu máte v aktuání verzi 2.5.14?
Zobrazení index, foollow máte v globálním nastavení povoleno?
A co v položkách menu, v článcích atd? Máte Roboti na index, foollow?
Šablonu používáte jakou? Odkaz?
To, že vám chybí index, foollow jste zjistil jak? Nenapsal vám to nějaký SEO nástroj?
Zobrazeno výsledků: 106 - 120 z 209.
Powered by Fórum