Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Quantum Manager - verze 3.0.1 stable vydána

08. dub 2024 21:41 - 08. dub 2024 21:41 #149343
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
což jsem samozřejmě zkusil.

prvně mě prohlížeč napsal, že v tom souboru knihovny může být vir a když jsem to i přes toto varování zkusil nainstalovat tak to vypsalo první chyba (folder not found) knihovna se nenainstalovala

08. dub 2024 23:11 #149344
Odpověď od Eugene
Nováček
 
Hmm... Je to zajímavé. 
V předchozí zprávě jste hlásili, že během instalace komponenty došlo k chybě s lib_fields. Je to jeden problém. Pokud jsem pochopil, knihovnu jste stáhli ručně. První problém je již vyřešen - máte knihovnu lib_fields.
Nyní čelíte chybě při instalaci lib_fields. To je další problém.
Neexistuje žádný virus. Jaký přesně antivirový program používáte a v jakém prohlížeči? Je to druh aplikace prohlížeče? Existují nějaké podrobnosti/antivirová zpráva, co přesně je v souboru špatně? Předpokládám, že je to prohlížeč Edge. 

Můžete zkusit nainstalovat knihovnu přes jiný prohlížeč? Předpokládám, že antivirová aplikace blokuje instalaci pluginu v prohlížeči.

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

09. dub 2024 15:54 #149345
Odpověď od Cony
Moderátor
Ernste, a stahuješ správný balíček?  github.com/JPathRu/lib_fields/releases/tag/2.1.0
A cesty v rámci globálního nastavení Joomly jsou v pořádku a zapisovatelné? Temp cesta nastavená v PHP je také v pořádku a zapisovatelná?
Poděkovali: Ernst

09. dub 2024 18:50 #149346
Odpověď od Eugene
Nováček
Varoval tedy antivirový nástroj archiv knihovny Quantum Manager (pkg_quantummanager.zip) nebo knihovny lib_fields? 


Přidal jsem sekci FAQ do dokumentace:

docs.norrnext.com/quantum-manager/faq

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

09. dub 2024 22:06 #149347
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
to cony

snažil jsem se nainstalovat tu knihovnu, na kterou mě instalace odkázala a to zjevně byla chyba
nainstaloval jsem teď tu na kterou jsi dal odkaz a ta se nainstalovala. pak jsem přeinstaloval quantum manager a je to již vše ok

10. dub 2024 09:02 - 10. dub 2024 09:04 #149348
Odpověď od Eugene
Nováček
Ernste,

Věřím, že jste se potýkali s určitými obtížemi a v důsledku toho mohou ostatní uživatelé dosáhnout stejného účinku. 
Tím jsou mé otázky stále aktuální. Prosím o více informací. 
Pomůže mi to pochopit situaci a aktualizovat FAQ. 

1. Jaký máte antivirový software a ve kterém prohlížeči se problém vyskytl? 
2. Na jaký konkrétní soubor antivirový software varoval? Je to balíček Quantum Manager nebo knihovna lib_fields? 
3. Existují nějaké podrobnosti, které pocházejí z antivirového softwaru? (zpráva).


Dík.

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

Powered by Fórum