Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

phoca cart filtr module - specifikace

12. bře 2024 16:10 #149261
phoca cart filtr module - specifikace od Ernst
Joomla Expert
když v modulu zadám Možnosti specifikace -  Omezení specifikací na aktivní kategorii  - ano
tak se mi v modulu mají objevit jen specifikace z aktuální kategorie. Ale nestane se to hned po výběru kategorie, ale až po případném reloadu stránky, což je trochu matoucí.
Dá se to nějak udělat ajaxem, aby to bylo hned?

A druhý dotaz.
mám ve specifikaci velikost. Bohužel mám hodně velikostí a v modulu je to nepřehledné. Nedá se to řešit nějak rozmezím nebo posuvníkem (obdobně jako je cena)?

A poslední:
pokud nastavím, že ve filtru se nemají zobrazovat prázdné kategorie, tak se mi nezobrazí ani jejich podkatetgorie, které obsahují produkty. Nemělo by to platit jen pro kategorie, které nemají subkategorie?

12. bře 2024 17:48 - 12. bře 2024 18:04 #149263
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

1) odpovím později, zrovna to testuji, v Betě je nějaká chyba, která tomu zabraňuje ...

2) vnitřní nastavení na to není, většinou se používá CSS posuvník, něco jako např. tady:
www.phoca.cz/jtd/

3) kategorie se vytvářejí celým stromem, takže by pak subkategorie neměla na koho odkazovat, proto prostě pokud není rodičovská - není ani potomek. Jediná možnost je to modifikovat a vyřešit zobrazení stromu bez rodičů :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

12. bře 2024 18:17 - 12. bře 2024 18:18 #149264
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
1. není to beta, je to phoca cart 4.0.10 modul filtru 4.0.9 a joomla 4.4.3

2. Nevím jestli si přesně rozumíme, mám ve specifikaci velikosti produktu, které bych raději vybíral rozmezím, místo zaškrtáváním


3. schůdná varianta je stále zobrazovat kategorie (i když nemá žádné produkty) v případě, že má potomky s produkty

12. bře 2024 19:25 #149266
Odpověď od H13
Admin
1) Já 4.0.10 nainstalovanou nemám, testuju vše s nejnovější. Ta funkce tam je (ajaxová změna položek => ajaxová změna filter a search modulů, ale v poslední Betě mi to dává nějakou chybu (vypadá to na problém někdo na node při převádění JS na minifikovanou verzi). Ve 4.0.10 by to mělo být OK :idea:

2) špatně jsem to pochopil, posuvník pro specifikace není, takže jedině dodělat (na podobný bázi, jako je cena) :-(

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

12. bře 2024 19:47 #149267
Odpověď od H13
Admin
1) Já si zkusím pak nainstalovat 4.0.10, abych mohl vyzkoušet ten filtr (u poslední Bety jsem měl problém při převodu JS), ale jinak by to mělo fungovat:



Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

12. bře 2024 20:12 #149268
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
mě se to chová takhle a chybu v js nevidím (jen varování na cookies 3. stran)  app.screencastify.com/v3/watch/eSjLuxyvtByamkjwiI81

Powered by Fórum