Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Prepojenie menu s článkom

30. lis 2020 17:01 #143320
Prepojenie menu s článkom od podfan
Uživatel
Ahojte. S Joomla 3 som začal cca pred mesiacom...tak ma prosím šetrite :-). Ako pomoc využívam rôzne inštruktážne videá. Používam templates z Joomlage. Je super na videách sledovať, ako sa vytvorí menu a k nemu prislúchajúce články, blogy, kontaktné formuláre a po. Po ich vytvorení a aktualizácii náhľadu sa borec/borkyňa kliknutím na príslušné menu dostane automaticky na požadovaný obsah. Postupujem presne podľa návodov a po kliknutí na príslušné menu ostávam stále na titulke a na článok sa musím scrollovať manuálne. Kde robím chybu?

Ďakujem za vaše rady

30. lis 2020 17:23 #143321
Odpověď od Cufe
Admin
Předpokládám, že nemáte vytvořenou menu položku pro kategorii (např. název Blog), do níž je článek vložen. Nebo jste nevložil článek do správné kategorie. Zkuste i tento návod: www.joomlaportal.cz/jak-zacit/603-jak-pr...orit-jednoduchy-blog

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

30. lis 2020 17:56 #143325
Odpověď od podfan
Uživatel
Ďakujem Vám. Takto presne som postupoval.

Viď články/menu príloha.

Výsledok?
www.agrogeoconsulting.sk/index.php

30. lis 2020 18:13 - 30. lis 2020 18:17 #143326
Odpověď od Cufe
Admin
Tady máte originál šablony: www.joomlage.com/demos/joomlage_0111/ co je tedy špatně? Zobrazuje se to tak, jak je šablona nastavená. Plus položka O nás nastavená jako článek odkazuje na index (beztak u ní máte nastaveno, že je to hlavní položka menu = hvězdička), to má být na té první menu položce.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

30. lis 2020 18:40 #143327
Odpověď od podfan
Uživatel
OK...upravil som hviezdičku na menu DOMOV. Ak si otvorím šablónu na ktorú ste mi poslali link a kliknem na menu BLOG, okamžite sa mi zobrazí screen nastaveného blogu v demo. A to je to, čo ja potrebujem nastaviť a čo mi nejde.

30. lis 2020 20:03 #143328
Odpověď od Bong
Moderátor
Ono vám to funguje správně (stačí pak zarolovat na stránce), ale asi vás mate, že tam zůstane to obrovské slideshow.

Musíte nastavit v modulu slideshow, aby se zobrazoval jen na stránkách kde potřebujete. Nejčastěji tedy jen pro hlavní stránku.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum