Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Indexovanie len jedného produktu z viac príbuzných

Indexovanie len jedného produktu z viac príbuzných 12. čec 2018 16:23 #136621

Zdravím vás,

V eshope parfumami mám trošku zložitú situáciu ohľadom produktov. Jeden parfum má niekoľko ďalších verzií - nemení sa objem, ale zloženie, napr. klasická verzia, feromónová ferzia, intenzívnejšia verzia... Takže mi neprišlo vhodné spraviť tieto produkty formou rodič/potomok..

No teraz z hľadiska SEO sa to optimalizuje náročnejšie a Ranky sa trieštia medzi všetky takéto verzie jedného parfumu. Napríklad tento parfum Christian dior Fahrenheit a tento.
Prosím vás, existuje nejaká možnosť ako dať googlu vedieť, že podstatný je pre mňa ten prvý spomínaný parfum a druhý nech neindexuje?

Mám pocit, že niečo také by mohol riešiť Rel=Canonical Tag. Ako ho však použiť v praxi?

Ďakujem
Majiteľ parfumérie parfumylacno s lacnými parfumami Fm Group vo svetových vôňach, kvalitné napodobneniny originálnych parfémov.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Indexovanie len jedného produktu z viac príbuzných 15. čec 2018 13:00 #136645

Nepomůže třeba tohle? forum.virtuemart.net/index.php?topic=135180.0

MaK.
  • MaXoft
  • Zkušený uživatel
  • Obdržená poděkování 90
--- -- -
Následující uživatel poděkoval: parfumylacno

Indexovanie len jedného produktu z viac príbuzných 18. čec 2018 17:38 #136669

Ďakujem to by mohlo skutočne pomôcť. Najjednoduchšie riešenia bývajú tie najlepšie :)
Majiteľ parfumérie parfumylacno s lacnými parfumami Fm Group vo svetových vôňach, kvalitné napodobneniny originálnych parfémov.
Vygenerováno za 0.085 sekund

Nové možnosti

Fórum umožňuje využít službu Tapatalk z vašeho mobilního zařízení.

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 537 hostů a žádný člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu