Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Čeština Kunena 5x

Čeština Kunena 5x 03. bře 2018 15:40 #134514

Jestli máte problém s přechodem na nové verze KUNENA z důvodu chybějící češtiny, tak vás asi potěším.

Nově je k dispozici kompletní čeština pro komponentu, moduly, pluginy a šablony Kunena fóra. Překlad částečně používá nekompletní originální překlad Kunena, který byl dle možností upraven a opraven a doplněn. Překlad je použitelný i na většinu předchozích verzí Kunena.

Stahujte na: www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/168-kunena

Pozn.: byl bych vděčný za jakékoli připomínky k překladu tak, aby jej bylo možno řádně odladit.
  • Bong
  • Admin
  • Obdržená poděkování 2538
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poslední úprava: 03. bře 2018 15:44 od Bong.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Cony, Bart

Čeština Kunena 5x 13. čen 2018 16:45 #136310

Dobrý den
na mém webu mycesi.cz/ po aktualizaci Kunena na nejnovější verzi 5.1.1 a zároveň aktualizaci Vaši češtiny mi přestala fungovat čeština na zdi (JomSocial). Když někdo vloží příspěvek, založí nové téma, poděkuje, tak v samotném fóru je vše OK. Ale na zdi se to zobrazuje anglicky, což před aktualizaci nedělalo. Netuším čím to je... jestli aktualizaci Kunena nebo češtiny?

cestina.png
  • Namchan
  • Začátečník
  • Obdržená poděkování 20
Poslední úprava: 13. čen 2018 16:46 od Namchan.

Čeština Kunena 5x 13. čen 2018 21:49 #136315

Tak to vypadá, že problém je i v nové Kunena. Na jiném webu mi po aktualizaci forum přestalo fungovat. A na mycesi.cz/ také dělá zmatky. Nově vytvořené téma mi hodí hlášku, že nešlo vytvořit, přitom se ale vytvoří, ale vloží se úplně do jiné kategorie než bylo úmyslem. Tak jsem celou Kunena na webu zrušil.
  • Namchan
  • Začátečník
  • Obdržená poděkování 20

Čeština Kunena 5x 13. čen 2018 22:45 #136317

Mělo by jít normálně ponechat původní verzi Kunena, nebo provést downgrade pokud už aktualizace proběhla...

Ten problém s překladem by měl být odstraněn v nové verzi češtiny. Kunena se chová k překladům poněkud zmateně a nelogicky.
  • Bong
  • Admin
  • Obdržená poděkování 2538
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Vygenerováno za 0.084 sekund

Nové možnosti

Fórum umožňuje využít službu Tapatalk z vašeho mobilního zařízení.

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 536 hostů a jeden člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu