Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Napadení Joomly 3

06. led 2016 00:13 #125121
Odpověď od Cony
Moderátor

Teofil napsal: Cony poradíš jak na to?

Jaký je to hostingový program? Pokud multihosting, tak tam se standardně nastavuje open basedir přímo na cestu webu, takže pokud není nějaké Joomla přímo v kořenové složce hostingu, mělo by být vše OK.

06. led 2016 00:15 #125122
Odpověď od Cony
Moderátor
Jinak Admin Tools mají také češtinu .

06. led 2016 00:25 - 06. led 2016 00:26 #125123
Odpověď od Teofil
Návštěvník
  • Jo já mám multihosting u Savany, tak že bych předpokládal, že tam mají kluci všechno OK ;-)
  • Tu češtinu tam mám

07. led 2016 04:01 #125128
Odpověď od Petr Janda
Pokročilý uživatel
Kluci na Savane to maj asi v poradku. Provozuji tam nekolik webu na Joomle a zatim zadny problem. Mam nasazený RSFirewall, veškeré formuláře jsou s Captchou, rovnou blokuji pristupy z Afriky, Asie, Ruska apod. a zatim nic. A ze se, dle logu, snazi :-)

07. led 2016 08:12 #125129
Odpověď od Teofil
Návštěvník
Já jsem tam taky spokojenej. Akorád mě samozřejmě štve, že ti bez předchozího upozornění bloknou doménu. Což na druhou stranu chápu, protože pokud z jejich serveru je masově odesílán spam, tak je tomu potřeba ihned zabránit. Horší je to, že i když to třeba do 5 minut nahradíš čistou verzí webu a pošlu jim zprávu, tak jim trvá i třeba 6 hodin, než ti doménu povolí. Ale mají toho moc, tak že je to pochopitelné.
Jinak jsem si zaplatil Akeeba Admin Tools a taky se snažím ho nasadit všude a blokovat přístupy z jiných kontinentů než z Evropy a u některých webů dávám dokonce, že jen CZ může... ;-)

07. led 2016 09:00 #125130
Odpověď od Petr Janda
Pokročilý uživatel
Tu domenu si muzes povolit sam :-) cela blokace spocica v tom, ze v administraci na savane je u dane domeny zmenena cesta. Tusim, ze to je block nebo tak nejak. Nasmerujes to na zpet na spravne slozky a je to.

Powered by Fórum