Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Adsmanager .vs. Facebook

20. zář 2015 18:35 #123482
Adsmanager .vs. Facebook od kulich636
Návštěvník
Zdravím všetkých
Na stránke vyhodnevmeste.sk sme začali prostredníctvom komponentu ADSMANAGER prevádzkovať občiansku inzerciu. Zároveň máme na facebooku vytvorenú stránku vyhodnevmeste.sk.

Moja otázka: Existuje možnosť, že keď sa zadá na vyhodnevmeste.sk/index.php/obcianska-inzercia nový inzerát, tak tento inzerát sa automaticky presunie ako nový status na stránke facebooku www.facebook.com/Vyhodnevmestesk-1435023496796732/timeline/ ?

Už som na tomto fóre hľadal možnosti, no nepodarilo sa mi nájsť. :angry:

Ďakujem za akúkoľvek radu.

20. zář 2015 20:50 #123488
Odpověď od Linelabcz
Admin
Zdravím, perfektní bylo RSS Graffiti, nyní už služba nefunguje. Zkuste najít podobnou službu např.: twitterfeed.com/
Poděkovali: kulich636

21. zář 2015 07:23 #123492
Odpověď od Bong
Moderátor
Můžete využít i rozšíření pro Joomlu - AutoTweet NG nebo Joocial: www.extly.com/autotweet-ng-free.html

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: kulich636

24. zář 2015 18:29 #123575
Odpověď od kulich636
Návštěvník
Vyskúšal som nainštaľovať rozšírenie AutoTweet NG. Postupoval som podľa návodu. Všetko prebehlo, ako malo, no keď zadaám nový článok na www stránke, tak pri odosielaní na FB zahlási chybu: 0 - (#200) The user hasn't authorized the application to perform this action .
Nerozumiem prečo nemám povolenie, keď pri vytvárani prepojenia (Channels) mi všetko prebehne, ako má.
Viete mi, prosím, poradiť aj v tomto?
Ďakujem

25. zář 2015 20:30 #123598
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Můj tip:

1) Nastav si v Joomle RSS feed, aby generoval, co je potřeba.
2) Vytvoř recept na www.IFTTT.com - propojení RSS + FB (profil, page, group, cokoliv)
3) Nastav, co chceš, aby se publikovalo.
4) Aktivuj, done.

Kdyby něco nejelo, napiš mi na info@mariankabele.com, poradím nebo si třeba brnkneme. Na IFTTT mám aktivních mnoho receptů, umí propojit snad cokoliv s čímkoliv.

Držím palce!

MaK.

P.S. Koukám, že mají právě údržbu, ale za pár mintu / hodin zas jistě pofrčí. "We are down for a bit of maintenance."

--- -- -

Powered by Fórum