Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Read more v PG

10. zář 2015 16:20 #123350
Read more v PG od Tydou
Uživatel
Zdravim, snažim se zjistit proč v phoca gallery mi nejde read more přes jce editor, v článcích na webu to funguje dobře, ale v seznamu galerií mi to udělá jen rovnou čáru a pod tím text, který bych už raději viděl po rozkliknutí samotné galerie. Je někde něco špatně nastavený nebo to v PG nefunguje.

Díky z rady.

10. zář 2015 18:35 #123351
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Tohle v PG podle mě nefunguje.

13. zář 2015 23:06 #123369
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, houbak má pravdu, tohle v PG nefunguje a ani nevím jak by to fungovat mělo.

Nevím, kde přesně to zkoušíš? Jediný místo, co mě napadá, je popis např. kategorie, ale ten slouží prostě jen pro popis (description), není to článek. Pokud potřebuješ zobrazit nějaký data jakoby článek a pak použít read more, tak určitě nepoužívej galerii nebo jinou komponentu, ale prostě přímo článek. :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

19. zář 2015 15:53 - 19. zář 2015 15:57 #123474
Odpověď od Tydou
Uživatel
Po rozkliknuti seznamu galerii chci aby bylo jen par radku textu u kazde galerie a v detailu kazde galerie chci mit cely text.
U galerie Sraz je text pod carou a ten bych chtel videt az po rozkliknuti samotne galerky, kdyz bych to tam nechaval, tak by ten seznam hodne prodluzoval, protoze tohle jeden z tech kratkych kvuli testovani.

Přílohy:

20. zář 2015 18:16 #123481
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Tak to je lehké udělat. Dejte tomu textu css třídu, u které ve výpise kategorií nastavíte display: none; a přímo v kategorii display: block;.

23. zář 2015 21:17 #123557
Odpověď od Tydou
Uživatel
díky, vyzkouším.

Powered by Fórum