Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

MP3 prehrávač

20. kvě 2015 11:38 #121857
MP3 prehrávač od marrac
Uživatel
Ahojte.

Poprosil by som o pomoc s nasledovným problémom:

Chcel by som si na stránku umiestniť jednoduchý prehrávač MP3 súborov v štýle internetového rádia (pop-up okno).
Nehľadám nič zložité - stačí iba aby mi prehral všetky skladby z predvolenej zložky v random móde, ukázal názov práve hraného interpreta a skladby a tlačítka play, stop a volume. Prešiel som všetky možné moduly, ktoré som našiel na internete, ale ani jeden týmto požiadavkám nezodpovedal. Buď mali zložité nastavenie alebo bolo treba playlist písať ručne.

Poradil by mi prosím vás niekto, kde by som takýto modul mohol nájsť?

Ďakujem pekne.

20. kvě 2015 12:04 #121858
Odpověď od Ernst
Joomla Expert

20. kvě 2015 12:42 #121859
Odpověď od marrac
Uživatel
Ako som písal vyššie - prešiel som všetky možné moduly na MP3 - konkrétne aj na uvedenom linku.
Ani jeden však neposkytoval funkcie, ktoré by som potreboval. Hľadám skôr konkrétne "nakopnutie" od niekoho, kto už niečo podobné riešil.

20. kvě 2015 13:45 #121860
Odpověď od Bong
Moderátor
Myslim, ze ty pozadovane funkce by mela zvladat vetsina prehravacu. A pokud se jedna o rozsireni pro Joomlu a nenasel jste jej na JED, tezko najdete neco jineho.
A proc vam vadi playlist? Vygenerovat jej je otazka nekolika sekund. Slozite nastabeni bych u modulu nepredpokladal, ale nakonec to nastavite jednou provzdy, ne?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. kvě 2015 14:11 #121861
Odpověď od marrac
Uživatel
Problém je v tom že zoznam skladieb v playliste vygenerovaný z 300 skladieb je strašne dlhý a nevyzerá to bohvieako. Mne by stačilo, keby zobrazil iba práve prehrávanú skladbu. Našiel som modul SIMPLE MP3 PLAYER, ale tam nie je možnosť zobraziť iba práve prehrávanú skladbu - iba celý playlist :(

21. kvě 2015 18:23 - 21. kvě 2015 18:26 #121871
Odpověď od Bong
Moderátor
Rozšíření co mají v popisu možnost skrýt playlist je přehršel, podívejte se na ně na extensions.joomla.org , nechte si vyhledat řetězec HIDE PLAYLIST

Pozn. ale playlist si stejně vytiskněte a schovejte, budete jej potřebovat pro OSA :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum