Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Virtuemart 3 stable pro Joomla 3

02. pro 2014 19:02 #119186
Odpověď od Cony
Moderátor
No vypadá to hezky, palec nahoru (smajlik mi tu chybi). Až se odhodlám přejít na VM3, určitě jí dám šanci. Máš někde nějaké demo?
Mimochodem, zahlídl jsem, že už máš na stránkách Produxtxport, předpokládám, že je tedy definitivně pod záštitou Linelabox? Jak to u něj vypadá ve spojení s VM3? Je nějak přenositelná licence od Mjoo Works, nebo je třeba koupit licenci novou?

02. pro 2014 19:32 #119187
Odpověď od Linelabcz
Admin
Demo zatím není, ale můžu ti poslat instalaci pro testování, na jaký email? Producxport je pod Linelabem ale připravuje se extra stránka na subdoméně pouze pro toto rozšíření, licence je samozřejmě přenositelná.

02. pro 2014 21:56 #119190
Odpověď od Cony
Moderátor
Dík, ale zatím nemám jak testovat. VM 3 jsem si nahodil jen na pokusné doméně, ale nemám v něm žádný pořádný obsah... Rýsuje se mi nějaký přechod z VM 1.1, tak uvažuju že ta pak vezmu z gruntu a půjdou rovnou do VM 3 :)

24. led 2015 16:21 #119776
Odpověď od ma®vays
Návštěvník

Linelab napsal: Demo zatím není, ale můžu ti poslat instalaci pro testování, na jaký email? Producxport je pod Linelabem ale připravuje se extra stránka na subdoméně pouze pro toto rozšíření, licence je samozřejmě přenositelná.

Dobrý večer. Bude v dohledné době připraveno demo? Rád bych si to nejdřív vyzkoušel, než to koupím. díky za pochopení.

25. led 2015 09:03 #119791
Odpověď od Linelabcz
Admin
Šablonu administrace virtuemart 3 posíláme zdarma k otestování, je to jednoduchý plugin. V případě zájemu pište na linelabox@linelabox.com.

25. led 2015 11:52 #119792
Odpověď od ma®vays
Návštěvník

Linelab napsal: Šablonu administrace virtuemart 3 posíláme zdarma k otestování, je to jednoduchý plugin. V případě zájemu pište na linelabox@linelabox.com.


Díky, poslal jsem vám email

Powered by Fórum