Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Pridávanie modulu do článku

07. lis 2012 16:13 #99606
Odpověď od Martin Tomaško
Zabanovaný
Když jsem vložil kód pro vložení modulu do článku, nebo změnil nastavení modulu, tak to nešlo uložit. V Mozille v hlavičce záložky se při odesílání a přijímání točí nejprve šedý, pak zelený kruh a stránka se načte. Při chybném uložení se ale v hlavičce objevil bílý obdélník s šedým čárkovaným okrajem a obsah stránky administrace Joomly se nenačetl. Musel jsem umazat vše, co bylo v adresním řádku a nechat jen www.portalprovodaky.cz/administrator , pak se znova načetlo administrační prostředí.

Už mi to jede, i ukládání, způsobil jsem to nějak tím, že se snažím na webu zprovoznit vícejazyčnost.

Musel jsem zneveřejnit plugin System - jazykový filtr. Měl jsem nainstalovanou komponentu jDiction (Joomfish mi nejde nainstalovat, hlásí to, že adresář com_joomfish využívá něco jiného, nepomohlo vymazání toho adresáře, ani nastavení práv na 777), odinstaloval jsem jej, protože mi to nefungovalo.

07. lis 2012 16:37 #99608
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Vy davate te vasi Joomle dobre pokourit teda.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

07. lis 2012 16:41 #99611
Odpověď od Martin Tomaško
Zabanovaný
Kdybych nemusel, nedělal bych to. Dělám to podle návodu ze stránek toho, kdo komponentu vydal, ale bohužel to nefunguje, jak by mělo. Ovšem komentář, že dávám Joomle pokouřit mi moc nepomohl. Děkuji za komentář. Více takových rad a fóra nebudou muset existovat.

07. lis 2012 16:46 #99612
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Vy jste jeste nerekl co vlastne potrebujete.... Ten vas komentar je nejake konstatovani, ze jste tam neco kutil a ze uz to teda nejak jede.... Nikde tam nevidim nejaky dotaz. Jedine co bylo byl dotaz na zobrazeni modulu v clanku (prvni post), k tomu jste navod dostal.... Co tedy potrebujte dal?

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

07. lis 2012 16:47 #99613
Odpověď od Bong
Moderátor
Vaše Joomla již obsahuje multijazykovou podporu, nemusíte nic doinstalovávat. Viz,: www.graph.cz/magazin/joomla/79-vice-jazycne-stranky-v-joomla-25

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

07. lis 2012 16:50 #99614
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Bongu nepredbihej :)

Ja ten odkaz uz mam nachystany. Jen jsem chtel aby tazatel torsku premyslel a ne ze dostane vsechno pod nos na stribrnem tacu. :whistle:

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Powered by Fórum