Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nefunkční virtuemart - prosím o pomoc!

22. zář 2012 14:39 - 22. zář 2012 14:46 #97855
Ahoj!
Už jsem prošel skoro všechny fóra, ale vůbec nevím co mám dělat..

mám PHP 5 joomla 2.5.7 a virteemart 2.0.1

Vytvořil jsem si local server, kde jsem do složky C:wamp/www/ extrahoval instalační balíček joomla... ten jsem nainstaloval a po té jsem také nainstaloval virtuemart...

Hned po té (když nepočítám instalace českého jazyku) jsem chtěl nastavit obchod ve virtuemartu, ale jakmile jsem na to klikl, tak se mi zobrazilo:

vmError: vmTable loadTable 'azcom23.yod0r_virtuemart_vendors_cs_cz' doesn't exist SQL=SELECT `yod0r_virtuemart_vendors_cs_cz`.* ,`yod0r_virtuemart_vendors`.* FROM `yod0r_virtuemart_vendors_cs_cz` JOIN yod0r_virtuemart_vendors using (`virtuemart_vendor_id`) WHERE yod0r_virtuemart_vendors_cs_cz.`virtuemart_vendor_id` = "1"
vmError: exeSortSearchListQuery Table 'azcom23.yod0r_virtuemart_paymentmethods_cs_cz' doesn't exist SQL=SELECT o.*, CONCAT_WS(' ',u.first_name,u.middle_name,u.last_name) AS order_name ,pm.payment_name AS payment_method FROM yod0r_virtuemart_orders as o LEFT JOIN yod0r_virtuemart_order_userinfos as u ON u.virtuemart_order_id = o.virtuemart_order_id AND u.address_type="BT" LEFT JOIN yod0r_virtuemart_paymentmethods_cs_cz as pm ON o.virtuemart_paymentmethod_id = pm.virtuemart_paymentmethod_id WHERE ( u.virtuemart_user_id = 784 AND o.virtuemart_vendor_id = "1" ) order by o.modified_on DESC

vyplnil jsem data o obchodníkovi (tedy o mě) a když jsem dal uložit, tak mi vyskočilo:

Info: Uživatelská data uložena
Info: Data o prodejci uložena
vmError: VmTableData::store failed - Table 'azcom23.yod0r_virtuemart_vendors_cs_cz' doesn't exist SQL=INSERT INTO `yod0r_virtuemart_vendors_cs_cz` (`virtuemart_vendor_id`,`vendor_store_name`,`vendor_phone`,`vendor_store_desc`,`vendor_terms_of_service`,`vendor_legal_info`,`vendor_url`,`slug`) VALUES ('1','A-ZCom - Elektronické doutníky','','','','','','a-zcom-elektronicke-doutniky')

a data se tedy neužily...
takhle mi to dělá pořád dokola a jsem z toho naprosto zoufalý...už si s tím hraju více než den a nemůžu na nic přijít...
Nevím co bych mohl mít blbě, vždycky jsem všechno dělal podle návodu...možná to má spojitost s tím, že to mám na lokálním serveru...?
Prosím o pomoc! a děkuji...

Powered by Fórum