Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Virtuemart 2 - problem - vytvára si dalsie tabuky

24. kvě 2012 22:34 - 24. kvě 2012 22:43 #93942
Zdravím,

riešil som tu problém s nelogickym spravanim virtuemartu 2.0.6 na joomle 2.5.4 kde nastaval problem ze v administracii sa produkty nezobrazovali no na webe ano.

Zistil som ze vlastne sa deje nasledovne a preto zakladam aj novu temu, dufam ze sa stym dakto uz stretol lebo:
naistaloval som uplne cistu joomlu, potom virtuemart vsetko OK pohoda.
Potom vojdem do virtuemartu povytvaram si produkty ako chcem no akonahle vojdem do virtuemart - nastavenia - nastavenia a zmenim cokolvek hocikde - no hlavne sa to prejavuje ked zmenim tvorbu cien - teda to co sa ma a nema zobrazovat ako cena, potom vytvori duplikaty tabuliek v mysql a teda konkrétne tieto:
created table j25_virtuemart_products_
created table j25_virtuemart_vendors_
created table j25_virtuemart_categories_
created table j25_virtuemart_manufacturers_
created table j25_virtuemart_manufacturercategories_
created table j25_virtuemart_paymentmethods_
created table j25_virtuemart_shipmentmethods_

kde j25_ je prefix joomly no a potom to uz prestane fungovat. - uplne cisty virtuemart, uplne vsetko ciste a spravi si toto uplne zo zakladu system virtuemartu sam od seba.

Vie mi nikto s tymto pomoct?

dakujem

02. čvn 2012 14:58 #94238
Odpověď od Karel Tlamycha
Uživatel
byl problém vyřešen?

03. čvn 2012 23:33 #94272
Odpověď od metaltemplar
Začátečník
vobec nie a nechapem preco to tu neriesia dalsi ludia vsak mne to robi uplne na kazdom webe kde som to skusal - on si povytvara nove tabulky a koniec ... ja to robim tak ze manualne upravujem v databazach - danu konfiguracnu tabulku a vtedy to je samozrejem v pohode

03. čvn 2012 23:40 #94273
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel

metaltemplar napsal: vobec nie a nechapem preco to tu neriesia dalsi ludia vsak mne to robi uplne na kazdom webe kde som to skusal

Asi se to tu neresi proto, protoze tohle zde neni forum pro Virtuemart ale Joomla.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

04. čvn 2012 09:48 #94275
Odpověď od Bart
Moderátor
Samozřejmě že i zde se mohou řešit problémy s VirtueMartem ;). Zkuste zabrousit na www.obchod-virtuemart.cz/forum/ , třeba se tam už nějaký podobný problém řešil.

Powered by Fórum