Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Registrace uživatele

07. bře 2013 08:35 #104957
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Odeslání mailu dost často nefunguje pokud adresa odesilatele a příjemce je stejná. Není to Váš případ?

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

07. bře 2013 08:49 - 07. bře 2013 08:50 #104958
Odpověď od MIchal
Uživatel

Bong napsal: Nezdařilo se jen pro jednoho konkrétního uživatele nebo doménu? Přijde vám nazpět nějaký email s hláškou a chybou o nemožnosti doručení? Zkoušel jste to nastavit dle nápovědy ?


Email to žádný neposlalo,jen to hodilo hlášku na stránkách.
Tak vše již funguje (jak registrace, tak i kontaktní formulář). Děkuji Vám za radu. Dle nápovědy, kterou jste mi dal stačilo nastavit SMTP port dle hostingu, Děkuji.

11. bře 2013 11:32 #105216
Odpověď od MIchal
Uživatel
Tak jsem tu opět, jak jsem měl radost,že všechno jde, tak opět nejde. Zase to hlási u kontk. formuláře
Nezdařilo se u následující adresy odesilatele:info@xxx.cz

u registračního formuláře:
Nezdařilo se u následující adresy odesilatele:info@xxx.cz
Nezdařilo se u následující adresy odesilatele:info@xxx.cz
Registrace se nezdařila: Při odesílání zprávy s oznámením aktivace došlo k chybě

nefunguje PHP ani SMTP
nastavoval jsem podle hosting.blueboard.cz/napoveda/emaily
tedy port 587 a fungovalo to, Nyní ne!

Nějakou radu by jste neměli?Děkuji

11. bře 2013 11:42 - 11. bře 2013 11:47 #105217
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Pokud neco jde a za par dnu to jit prestane a to bez vaseho zasahu, pokecal bych si s hostigovou podporou, protoze tohle normalni neni.
A asi bych se poohlidnul po jinem hostingu pokud to nevyresi natrvalo. Protoze platit 1.200 rocne a resit co chvili tyto problemy to by nebylo pro me. ...Nevim no... ja u sveho hostingu platim necele 400 rocne a v zivote jsme nic podobneho resit nemusel. A to mi tam bezi hromada webu.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

11. bře 2013 11:48 - 11. bře 2013 11:51 #105218
Odpověď od MIchal
Uživatel
jsem na blueboardu...tam me odporucili na vyšši verzi Joomly
na stejnem hostingu mam vice domen a u nich je to bez problemu...ikdyz ty jsou teda jeste na J1.5

11. bře 2013 11:56 #105219
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Jak rikam pokecejte tam s podporou co vam rekne.

Blueboard...nejsou to ti co meli (maji) ty legracni widgety? Nati tulni strance maji napsano neco o osobnim pristupu, tak hrrrrr na ne. Ptejte se, dozadujte se. Vsak si za to platite.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Powered by Fórum