Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

AutoTweetNG Free za úplatu

31. říj 2014 13:32 #118707
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Už jsem pracoval s console.developers.google.com , ale zapomínám a navíc Google všechno rychle mění (teď to vypadá jinak). Budu dál hledat v nápovědě Google i jinde a když něco najdu, tak jsem dám řešení problému. Škoda, že nikdo neví...

11. lis 2014 21:51 #118850
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Řešil jsem to s jednou firmou a nepodařilo se nám to zprovoznit. Na console.developers.google.com mám vše správně nastaveno. Tak přemýšlím o tom, že bych to koupil (přednostní podpora) a pak požádal o radu přímo vývojáře. Access token, user id a expires in není nastavováno uživatelem a po ověření se tyto informace "získají" přímo z console od Google. Dám vědět, když se pohnu o kousek dál.

25. zář 2015 06:20 #123585
Odpověď od jval
Návštěvník
Já mám taky trochu problém s touto komponentou. Nainstaloval jsem vytvořil jsem facebook app, v komponentě autorizoval, validoval a vše v pořádku, ale v channels mi dovolí pouze User: xxx xxx
Já bych potřeboval ale vkládat příspěvky na facebook stránku místo profilu. Postupoval jsem podle Tutorialu a jim to tam v channels nabízí User, Pages, Group. Jediná změna kterou vidím oproto tutoriálu je, že když oni autorizují, tak jejich Facebook se jich na ty Pages zeptá (v tutoriálu slide 17). Mě ovšem ne.

Děkuji za každé nakopnutí.

25. zář 2015 13:01 #123589
Odpověď od kulich636
Návštěvník
Dobrý deň
Mám tento istý problém. Postupoval som presne podľa tutorialu, no zasekol som sa to na tom User-ovi. Keď som ho aj dal, tak mi pri publikovaní na FB v rozšírení AutoTweet NG v Acivities-Posts zahlási chybu #200, že nemám oprávnenie na publikovanie.

JVAL - ty si skúšal použiť toho USERa a funguje ti to na tvojom FB profile?

Dík za odpoveď

25. zář 2015 13:09 #123590
Odpověď od jval
Návštěvník
No zkoušel, nicméně AutoTweetNG chybu nenahlásil ale na profilu jsem příspěvek neviděl. Musím to ještě pořádně testnout. Každopádně problém s tím že potřebuju postovat na Stránku místo profilu přetrvává.

01. říj 2015 12:14 #123668
Odpověď od kulich636
Návštěvník
Ahoj JVAL
Už si vyriešil ten problém s AutoTweetNG?

Powered by Fórum