Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

AutoTweetNG Free za úplatu

01. říj 2015 13:02 #123669
Odpověď od jval
Návštěvník
Zatím ne, nepostuje mi to ani na User. Dostávám chybu:

return code = 0 - (#200) The user hasn't authorized the application to perform this action

Přitom v nastavení kanálu vše proběhne tak jak má:
Autorizace->Validace->Validace kanálu

01. říj 2015 13:22 #123671
Odpověď od kulich636
Návštěvník
A to ja sa musím pochváliť :-)
Už som to prelomil a funguje mi to.

Ak chceš vyskúšaj toto, ale napíšem ti to tak trocha laicky.
Najprv som si nainštaloval na AutoTweetNG v 7 verziu AutoTweetNG Beta 8.0.7.
Predpokladám, že appku na FB máš vytvorenú.
Potom som vyrobil v komponente AutoTweetNG nový Chanell typu Facebook.
Potom vyplníš vpravo tú 1.Facebook App - to nemáš problém
A teraz pozor, teraz to príde!!!
Keď dáš záložku 2.Autorization tak klikaj na ten Step 1 - Autorize až dovtedy, kým ti nenabezne to blbé okno z návodu, čo je na strane 27. U mňa stačilo kliknúť dva-tri krát, kým to nenabehlo. Prejdeš tými troma oknami a až potom vypĺňaš Access Token. Možno ti ho tam dá aj same.
Potom spravíš Setp 3 -Validate bez problémov.
Ak ti toto prebehne, tak na záložke 3.Channel Selection sa ti potom ukážu okrem Usera aj všetky Pages, ktoré spravuješ. Len si vyberieš na ktorú stránku to chceš a je to.
Ja som potom ešte spravil Step 3 - Validate Channel a bolo.

Tak toto je moja skúsenosť.
Ak som poradil som rád :-)

S pozdravom

01. říj 2015 13:32 #123673
Odpověď od jval
Návštěvník
App na FB mám vytvořenou, Validace a vše ostatní v Autotweet proběhne bez problémů. Ale v Channels mi to prostě nabídne pouze User a když zkusím něco postnout tak mi to vrací stále tu chybu. Jak jsi vytvářel App na FB, klasicky jen dle návodu od AutoTweet?
Není na tebe nějaký ryhcleší kontakt (ICQ, Skype, Facebook) kde by jsme to mohli probrat?

01. říj 2015 13:43 #123674
Odpověď od kulich636
Návštěvník
Na FB som ako Ján Kulich, ale ten čo má EEA Communication solutions :-)

01. říj 2015 13:51 #123675
Odpověď od jval
Návštěvník
Aha, tak už asi vím kde bude problém. Když jsem zkusil to nastavit na svůj profil FB, tak už při autorizaci mi to nabídlo další okna navíc, kde se žádalo o povolení postovat a spravovat stránky. Takže musím projít ten FB profil co tam je jiného než mám já.

01. říj 2015 13:55 #123678
Odpověď od kulich636
Návštěvník
Áno, mali by to byť tak 3-4 okná od FB....

Powered by Fórum