Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problém s instalaci yoo zoo

21. srp 2014 00:01 - 21. srp 2014 00:02 #117523
Problém s instalaci yoo zoo od Majky
Nováček
Dobrý den. Poprosím Vás o radu. Mám Joomla 2.5.24. Měl jsem tam zoo které mi nešlo aktualizovat. Tak jsem ho kompletně vymazal i z databaze. Teď když ho chcu znova nainstalovat tak mi to při instalaci napiše tohle:

JInstaller: :Instalace: Chyba SQL DB funkce selhala, číslo chyby 1283
Column 'name' cannot be part of FULLTEXT index SQL=--
CREATE TABLE IF NOT EXISTS wisucu322_zoo_item ( `id` int(11) NOT NULL auto_increment, `application_id` int(11) NOT NULL, `type` varchar(255) NOT NULL, `name` varchar(255) NOT NULL, `alias` varchar(255) NOT NULL, `created` datetime NOT NULL, `modified` datetime NOT NULL, `modified_by` int(11) NOT NULL, `publish_up` datetime NOT NULL, `publish_down` datetime NOT NULL, `priority` int(11) NOT NULL, `hits` int(11) NOT NULL, `state` tinyint(3) NOT NULL, `access` int(11) NOT NULL, `created_by` int(11) NOT NULL, `created_by_alias` varchar(255) NOT NULL, `searchable` int(11) NOT NULL, `elements` longtext NOT NULL, `params` longtext NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`), UNIQUE KEY `ALIAS_INDEX` (`alias`), KEY `PUBLISH_INDEX` (`publish_up`,`publish_down`), KEY `STATE_INDEX` (`state`), KEY `ACCESS_INDEX` (`access`), KEY `CREATED_BY_INDEX` (`created_by`), KEY `NAME_INDEX` (`name`), KEY `APPLICATIONID_INDEX` (`application_id`), KEY `TYPE_INDEX` (`type`), KEY `MULTI_INDEX` (`application_id`,`access`,`state`,`publish_up`,`publish_down`), KEY `MULTI_INDEX2` (`id`,`access`,`state`,`publish_up`,`publish_down`), KEY `ID_APPLICATION_INDEX` (`id`,`application_id`), FULLTEXT KEY `SEARCH_FULLTEXT` (`name`) ) ENGINE=MyISAM;
SQL =
--

CREATE TABLE IF NOT EXISTS #__zoo_item (
`id` int(11) NOT NULL auto_increment,
`application_id` int(11) NOT NULL,
`type` varchar(255) NOT NULL,
`name` varchar(255) NOT NULL,
`alias` varchar(255) NOT NULL,
`created` datetime NOT NULL,
`modified` datetime NOT NULL,
`modified_by` int(11) NOT NULL,
`publish_up` datetime NOT NULL,
`publish_down` datetime NOT NULL,
`priority` int(11) NOT NULL,
`hits` int(11) NOT NULL,
`state` tinyint(3) NOT NULL,
`access` int(11) NOT NULL,
`created_by` int(11) NOT NULL,
`created_by_alias` varchar(255) NOT NULL,
`searchable` int(11) NOT NULL,
`elements` longtext NOT NULL,
`params` longtext NOT NULL,
PRIMARY KEY (`id`),
UNIQUE KEY `ALIAS_INDEX` (`alias`),
KEY `PUBLISH_INDEX` (`publish_up`,`publish_down`),
KEY `STATE_INDEX` (`state`),
KEY `ACCESS_INDEX` (`access`),
KEY `CREATED_BY_INDEX` (`created_by`),
KEY `NAME_INDEX` (`name`),
KEY `APPLICATIONID_INDEX` (`application_id`),
KEY `TYPE_INDEX` (`type`),
KEY `MULTI_INDEX` (`application_id`,`access`,`state`,`publish_up`,`publish_down`),
KEY `MULTI_INDEX2` (`id`,`access`,`state`,`publish_up`,`publish_down`),
KEY `ID_APPLICATION_INDEX` (`id`,`application_id`),
FULLTEXT KEY `SEARCH_FULLTEXT` (`name`)
) ENGINE=MyISAM;
Instalace komponenty: SQL chyba souboru DB funkce selhala, číslo chyby 1283
Column 'name' cannot be part of FULLTEXT index SQL=--
CREATE TABLE IF NOT EXISTS wisucu322_zoo_item ( `id` int(11) NOT NULL auto_increment, `application_id` int(11) NOT NULL, `type` varchar(255) NOT NULL, `name` varchar(255) NOT NULL, `alias` varchar(255) NOT NULL, `created` datetime NOT NULL, `modified` datetime NOT NULL, `modified_by` int(11) NOT NULL, `publish_up` datetime NOT NULL, `publish_down` datetime NOT NULL, `priority` int(11) NOT NULL, `hits` int(11) NOT NULL, `state` tinyint(3) NOT NULL, `access` int(11) NOT NULL, `created_by` int(11) NOT NULL, `created_by_alias` varchar(255) NOT NULL, `searchable` int(11) NOT NULL, `elements` longtext NOT NULL, `params` longtext NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`), UNIQUE KEY `ALIAS_INDEX` (`alias`), KEY `PUBLISH_INDEX` (`publish_up`,`publish_down`), KEY `STATE_INDEX` (`state`), KEY `ACCESS_INDEX` (`access`), KEY `CREATED_BY_INDEX` (`created_by`), KEY `NAME_INDEX` (`name`), KEY `APPLICATIONID_INDEX` (`application_id`), KEY `TYPE_INDEX` (`type`), KEY `MULTI_INDEX` (`application_id`,`access`,`state`,`publish_up`,`publish_down`), KEY `MULTI_INDEX2` (`id`,`access`,`state`,`publish_up`,`publish_down`), KEY `ID_APPLICATION_INDEX` (`id`,`application_id`), FULLTEXT KEY `SEARCH_FULLTEXT` (`name`) ) ENGINE=MyISAM;
SQL =
--

CREATE TABLE IF NOT EXISTS #__zoo_item (
`id` int(11) NOT NULL auto_increment,
`application_id` int(11) NOT NULL,
`type` varchar(255) NOT NULL,
`name` varchar(255) NOT NULL,
`alias` varchar(255) NOT NULL,
`created` datetime NOT NULL,
`modified` datetime NOT NULL,
`modified_by` int(11) NOT NULL,
`publish_up` datetime NOT NULL,
`publish_down` datetime NOT NULL,
`priority` int(11) NOT NULL,
`hits` int(11) NOT NULL,
`state` tinyint(3) NOT NULL,
`access` int(11) NOT NULL,
`created_by` int(11) NOT NULL,
`created_by_alias` varchar(255) NOT NULL,
`searchable` int(11) NOT NULL,
`elements` longtext NOT NULL,
`params` longtext NOT NULL,
PRIMARY KEY (`id`),
UNIQUE KEY `ALIAS_INDEX` (`alias`),
KEY `PUBLISH_INDEX` (`publish_up`,`publish_down`),
KEY `STATE_INDEX` (`state`),
KEY `ACCESS_INDEX` (`access`),
KEY `CREATED_BY_INDEX` (`created_by`),
KEY `NAME_INDEX` (`name`),
KEY `APPLICATIONID_INDEX` (`application_id`),
KEY `TYPE_INDEX` (`type`),
KEY `MULTI_INDEX` (`application_id`,`access`,`state`,`publish_up`,`publish_down`),
KEY `MULTI_INDEX2` (`id`,`access`,`state`,`publish_up`,`publish_down`),
KEY `ID_APPLICATION_INDEX` (`id`,`application_id`),
FULLTEXT KEY `SEARCH_FULLTEXT` (`name`)
) ENGINE=MyISAM;

Víte mi poradit co to je? Děkuji

21. srp 2014 01:57 #117524
Odpověď od Cony
Moderátor
Zkontrolujte si nastavení porovnávání databáze, máte nastaveno na utf8_general_ci ?

21. srp 2014 15:45 #117528
Odpověď od Majky
Nováček
Jo mám to tak.

22. srp 2014 16:30 - 22. srp 2014 16:36 #117533
Odpověď od Majky
Nováček
Dobrý den. Pokud instaluji yoo zoo verze 3.1.6 tak se my vše nahraje do databaze jak má ale do ftp absolutne nic. Po instalaci mi to napiše:

- Instalace komponenty: DB funkce jsou bez chyb
- Při instalaci komponenty došlo k chybě.

Víte mi poradit? Děkuji

22. srp 2014 16:50 #117534
Odpověď od Bong
Moderátor
Kde hostujete? Nemáte třeba problém s vlastnictvím složek a souborů? Jiná rozšíření nainstalovat jdou?

Když jste staré ZOO mazal, tak proč ručně? Proč jste jej neodinstaloval?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. srp 2014 17:12 #117535
Odpověď od Majky
Nováček
Odinstaloval jsem ho ale neodinstalovalo se mi vše. Tak sem vše domazal ručně. A teď mi nejede nainstalovat. Jo jiné věci instaluje v pohodě.

Powered by Fórum