Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Facebook Comments - responsivní?

27. čvc 2014 01:08 #117196
Phoca Facebook Comments - responsivní? od Jan Novák
Uživatel
Ahoj

Našel jsem na netu a začal používat tenhle báječný modul - vše funguje jak má, jen se mi pořád nedaří donutit modul aby se přizpůsobil stránce v mobilním prohlížeči. Okno na zadání komentáře mi pořád "utíká" až tak hloupě, že tlačítko pro odesání komentáře je mimo screen. Nesetkal se s tím náhodou někdo?

27. čvc 2014 10:17 - 27. čvc 2014 11:48 #117199
Odpověď od Bong
Moderátor
A nastavení v modulu jste upravil podle potřeby?

Myslím, že zobrazení je záležitostí Facebooku samotného a zas tolik možností ovlivnění nemáte. Facebook samotný je také na mobilech použitelný pouze s aplikací Facebooku.

Pokud se vám hodí, je k dispozici nově i čeština pro modul Phoca Facebook Comments .

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. čvc 2014 18:12 - 27. čvc 2014 18:14 #117206
Odpověď od Jan Novák
Uživatel
Ano, nastavení modulu jsem upravil ( původně byla nastavena šířka modulu v px - po změně v kódu se již dá nastavit v procentech. Jak to vypadá je spíš omezení na straně FB (API??). Nakonec to tedy asi bohužel budu muset vyřešit skrytím modulu v mobilním zobrazení, jinak je to nepoužitelné.

Za odkaz na češtinu děkuji,určitě využiji.

Powered by Fórum