Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

sourcerer-v4.2.7

02. pro 2013 21:19 #113033
sourcerer-v4.2.7 od zbynek
Pokročilý uživatel
editor: JCE
misto: clanek na homepage

Po vlozeni tagu sourecerera, tagu <?php?> s vlozenym kodem tabulky mi to na hlavni strane zobrazie misto webu chybu:
Parse error: syntax error, unexpected '<' in E:\xampp\htdocs\plugins\system\sourcerer\helper.php(552) : runtime-created function on line 7

Fatal error: Function name must be a string in E:\xampp\htdocs\plugins\system\sourcerer\helper.php on line 557


Lze do php tagu vkladat ciste jen tagy html jako v mem pripade tabulka? Nebo je to v samotnem pluginu sourcerer?

dekuji za pripaden informace a rady

02. pro 2013 21:35 #113034
Odpověď od Bong
Moderátor
Na vložení tabulky v HTML nepotřebujete žádný plugin, tu můžete vložit přímo do kódu článku.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

02. pro 2013 22:53 #113035
Odpověď od zbynek
Pokročilý uživatel
Nj, ale jenze ja prez tu tabulku mam odkazy na jednitlive sekce webu pricemz bych potreboval aby se u toho jeste rozlicovalo a jakeho uzivatele s urovni pristupu jde a podle toho by se ta tabulka aktualizovala - jednoduse by se v te tabulce zobrazili jen ty odkazy ktere ma dotycny pristupne urecene prihlasenim ....

02. pro 2013 23:31 #113036
Odpověď od Bong
Moderátor
A nebylo by jednodušší prostě použít modul menu? Je snad jedno jaký vzhled mu vykouzlíte a správa odkazů i oprávnění bude nejen jednodušší.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. pro 2013 08:53 - 03. pro 2013 08:55 #113042
Odpověď od zbynek
Pokročilý uživatel
Mate pravdu menu je pro tento ucel vhodny a ja to taky takto mam (tzn. mam 3urovne pristupu prirazene do 3skupin a uzivatelum pak prirazuji soucasne nebo jednotlive skupiny podle techto urovni a dotycnemu se zobrazuje bud to anebo to a nebo vse anebo 2ze3 soucasne v menu (v mem pripade 3 urovne pristupu prirazenych 3 skupinam + 2 samostatne skupiny bez prirazenych urovni, ktere dale prirazuji 1skupine z tech 3nadefinovanych pro rozliseni uzivatelskych prav v externim scriptu). Takze jak to myslite tak to zrejme pouzivam ....

Jenze ja bych chtel aby to bylo vice interaktivni, aby na tom homepage neco takoveho bylo, aby nebyl prazdny, aby mel uzivatel vetsi (tzn. zretelnejsi, rychlejsi) prehled o tom kam muze resp v jake uzivatelske skupine pristupu se nachazi. Aby to nebylo rozlisovane pouze jen mizejicimi polozkami v menu.

A prave proto jsem hledal nejaky zpusob jak do toho clanku na homepage vlozit php kod(tabulka), ktery bude odkazovat na menu item s prihlasovacim formularem a presmerovanim uzivatele na zvolene misto asi tedy zpet na homepage, kde uz ale bude v tabulce s odkazy aktivni jen ty, do kterych ma dany uzivatel prava.

03. pro 2013 10:32 #113045
Odpověď od Cony
Moderátor
No a co Vám brání v tom, aby ta tabulka na úvodní stránce byla také menu, vhodně nastylované?

Powered by Fórum