Modul citáty na každý den

11.01.2005 10:29 432 zhlédnutí
Autor článku
magico
Článek uživatele

Tak jsem bloudil po foru a byly tu ohlasy na modul co by uměl dát podle data zprávu. Já jsem zase na svůj portál chtěl rčení na každý den a tak jsem se pustil do vývoje. Máte-li zájem čtěte dál.

Nejdříve chci poděkovat administratorum tohoto portálu, že mně zde nechávají publikovat. Doufám, že budu mít pro tuto komunitu přinos. A teď už k modulu. Modul je druhá verze na které jsem pracoval pouze krátce a tak doufám, že na odladění se bude někdo podílet semnou, nedá se přece přijít ke všemu hned hotovýmu, všechno chce vývoj. zatím mám problém s kodováním češtiny ale abych řekl pravdu moc jsem se na to nekoukal takže to vypuštím spíše trošku surové a proto mně omluvte. A ted něco k samotnému modulu.

Po rozbalení archivu .zip nakopírujte soubory mod_citat.php a mod_citat.xml do cilove skožky \administrator\components\com_installer\module. Po té se přihlašte do adminitrace a zvolte moduly/instalovat moduly. Objeví se určitě známá obrazovka a tam již stačí kliknout na tlačítko install. Instalace by měla proběhnou v pořádku. Pokud ne zkontrolujte jestli v deném cíly nezůstali moduly od minulé instalace (pokud ano smažte je). Nyní máte instalaci za sebou, ale ještě to nefunguje musíte nakopírovat adresář justintime do Vaší kořenové složky na www serveru. A pak pouze zobrazit modul na stránkách a jeto.

Modul je udělán tak aby ukazoval každý den jedno rčení, ale nevydím problém přepsat soubor /justintime/justintime.js (obsahuje veškeré texty) na cokoliv si budete přát. Jen pozor na prázdné řádky nic se pak nezobrazuje, ale na to po chvilce bádání příjde každý.

Modul najdete ke stažení přímo zde...

Hodně zdaru a těším se na spolupráci na nové verzi.

{moscomment}


Informace o autorovi magico

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)
GNU GPL
Následujicí článek autora magico  18.01.2005 478
GNU GPL
Článek uživatele
Přeji Vám přátelé skvělý den,v tomto dnešním článku budu asi malinko zlý, jak tak tady sleduji...

Štítky:

18.01.2005 13:10 478 zhlédnutí
Komunita Joomlaportal.cz
GNU GPL
GNU GPL

Přeji Vám přátelé skvělý den,

v tomto dnešním článku budu asi malinko zlý, jak tak tady sleduji...

11.01.2005 10:29 433 zhlédnutí
Vývojářské tipy
Modul citáty na každý den
Modul citáty na každý den

Tak jsem bloudil po foru a byly tu ohlasy na modul co by uměl dát podle data zprávu. Já jsem zase na...

Nové články

Související články