Přihlásit se

Jak už jsem psal před chvílí, rád bych náš mamboportal.cz nějak vylepšil. Myslím si, že by mu neuškodilo několik grafických úprav, a tak se obracím na Vás. Věřím, že se mezi námi najdou graficky nadaní jedinci, kteří věnují trochu času našemu portálu.

Z různých stran jsem už několikrát slyšel, že černá našemu webu nesluší a že by to chtělo nový a třeba přehlednější vzhled. Z dřívějka mám v záložkách několik odkazů na zajímavé vzhledy, napříklady tyto:
MJ Simplegrey
Fishy V3
Kubrick

Jistě exituje i mnoho dalších, nebo by se dokonce našel někdo, kdo by pro náš web vzhled navrhnul. Stačí i jen obrázek, nakódování pak už nebude problém. Pro grafické návrhy a diskuze nad nimi jsem připravil v diskuzích jedno vlákno: "Grafika mamboportal.cz" Kromě template jezde prostor pro návrh vlastního loga mamboportal.cz a tedy i české komunity uživatelů CMS Mambo. A poslední co mně napadá a s grafikou souvisí, nebylo by asi na škodu mít sadu ikonek a bannerů, propagujících náš web. Mám na mysli něco ve smyslu http://firefox.czilla.cz/propagace/...

Tak co, najde se někdo, kdo přiloží ruku k společnému dílu?
HonzaG