Přihlásit se

Byla vydána bezpečností aktualizace pro verzi 1.7 - Joomla 1.7.5. Opravuje 3 bezpečnostní chyby s nízkou prioritou. Verze 1.7 bude podporována do 24. února tohoto roku. Byla vydána za cílem podpory uživatelům, kteří nemohou z nějakého závažného problému přejít na Joomla 2.5 (tj. nyní Joomla! 2.5.1)

Cílem Vedoucího produkčního týmu (The Production Leadership Team, zkráceně PLT) je pokračovat v poskytování pravidelné, časté aktualizace pro komunitu Joomla. Více informací o vývoji Joomla! najdete na Vývojařském webu.

Provádíteli upgrade z existující instalace Joomla 1.7, měli byste si být vědomi toho, že metoda upgradu (této činnosti) se oproti Joomla 1.5 trochu změnila, proto doporučuji nastudovat tyto pokyny.


Stahujte zde:


Pokyny k instalaci

Pokud chcete Joomlu otestovat, vyzkoušejte odkaz na ukázkovou verzi (neboli ONLINE DEMO) nebo Joomla JumpBox. Pro začátečníky je k dispozici dokumentace (anglicky).

Nezapomeňte před jakýmkoliv upgradem provést zálohu vaší stávající instalace!


Poznámky k vydání

Prosím prostudujte si Časté dotazy po vydání Joomly 1.7.5, zda neobsahují nějaké důležité informace týkající se problémů zjištěných po vydání této verze.

Opravy:


Statistika pro vydání Joomla 1.7.5

  • 3 opravené bezpečnostní problémy

 Pokud najdete chybu v kódu Joomla, oznamte to prosím na CMS Issue Tracker.

Další otázky naleznete v oficiálním prohlášení.