Přihlásit se

Joomla projekt vydal Joomla 1.6.6 (jedná se o bezpečnostní vydání) pro ty, kteří nejsou schopni zatím přejít na Joomla 1.7. Většina uživatelů by měla aktualizovat na Joomla 1.7.0, pokud však neexistují zvláštní důvody, proč v tomto okamžiku nelze použít Joomla 1.7.0

Větev 1.6 bude podporována do 19. srpna 2011. Všichni uživatelé by měli aktualizovat z verze 1.6 na verzi 1.7.0 před uplynutím této lhůty. Proces aktualizace je velmi jednoduchý, a podrobný návod naleznete zde.

Stahujte zde:

NOVÁ INSTALACE: Klikněte zde pro stažení Joomla 1.6.6 (Full balíček) »
AKTUALIZACE:
Klikněte zde pro stažení Joomla 1.6.6 (Upgrade balíčky) »

Poznámka: Pro update z verze 1.6.5 a předchozích na 1.6.6 nemůžete použít Aktualizačního programu ve Správci rozšíření. Rozbalte aktualizační balíček do kořenového adresáře s instalací Joomla (tím nahradíte stávající soubory = upgrade).

Pokyny k instalaci

Pokud chcete Joomlu otestovat, vyzkoušejte odkaz na ukázkovou verzi (neboli ONLINE DEMO) nebo Joomla JumpBox. Pro začátečníky je k dispozici dokumentace (anglicky).

Nezapomeňte před jakýmkoliv upgradem provést zálohu vaší stávající instalace!

Poznámky k vydání

Prosím prostudujte si Časté dotazy po vydání Joomly 1.6.6, zda neobsahují nějaké důležité informace týkající se problémů zjištěných po vydání této verze.

    Opravy:

    Bezpečnost
  • Střední priorita - Jádro - XSS zranitelnost ( Více informací)

Statistika do vydání Joomla 1.6.6

Joomla 1.6.6 obsahuje:

  • žádné chyby opravené v SVN
  • 1 opravený bezpečnostní problém


Další otázky naleznete v oficiálním prohlášení.

Pokud najdete chybu v kódu Joomla, oznamte to prosím na 1.6 Bug Tracker.