Přihlásit se

To co bylo oznamováno s mírným předstihem se stalo skutečnočností. Všichni testeři a vývojáři již mohou stahovat a začít pracovat s novou verzí Joomly! 1.5. Dobrá zpráva je, že tentokrát už nedocházelo k informačním šumům a proto vám můžeme rovnou nabídnout i češtinu.

Na úvod důrazně upozorňuji - stále se jednáo verzi nehotovou a neurčenou začátečníkům. Také je to verze, kterou není radno nasazovat na jakékoliv produkční stránky, nikdo neví, jaké chyby ještě obsahuje a co všechno může být špatně. Pro tuto verzi neposkytujeme žádnou podporu, obracejte se prosím na oficiální fórum.

Pokud máte dostatečně dobrodužné srdce, asi vás budou zajímat následující odkazy :

- Stažení Joomly! 1.5 RC4 Karibu 

- Čeština neboli Language pack pro Joomlu! 1.5 RC4 Karibu

A ještě jednou zopakuji - není to pro začátečníky.

Zároveň bylo oficiálně oznámeno, že se jedná o poslední RC verzi a že další následující bude už jen verze stabiní. Tomuto procesu napomohl nejvíce fakt, že se povedlo výrazně odstranit množství chyb. Vývojový tým implementoval strategii vymýcení jejich výskytu. V podstatě tedy dořeší ještě nějaké chybky a další plánované věci budou řešit v dalších verzích. Znamená to, že stabilní verze bude již hodně podobná RC4 (a tak by to mělo být) a síly se již netříští. Mohli bychom se toho patrně i dožít...

Aktualizace 20.12.2007 22:50 - v klidu a pohodě jsem vše projel a opravil. Oba langpacky pro češtinu jsou  aktualizovány na verzi 1.1.0. Pokud máte starší, stáhněte tuto poslední. Testoval jsem i instalaci těchto langpacků, vše funguje.