Přihlásit se

Sice s nějakým zpožděním (způsobeným hlavně tím, že den má pouze 24 hodin), ale můžeme konečně vytroubit do světa, že náš milovaný redakční systém na vás bude mluvit česky. Podrobnosti najdete v článku.

Přeloženo je vše tj. jak správcovská tak i uživatelská část. Konečnou fázi překladu fázi plně ovládnul Fenris (ano je to ten, který dle názoru některých zdejších diskutérů neskutečně "rýžuje" na českých překladech).Já v této chvíli prostě už nemám nafukovací denní rozvrh a proto to celé trvalo hodně dlouho.

Myslete na to prosím, až budete překlad používat a nasazovat na své i komerční projekty. Poté, co si pročtete zdejší diskuze a komentáře je vám jasné, že moc chuti do dalších překladů zrovna teď moc nemáme.

V současné chvíli bych tento překlad nazval beta verzí. I přes aktivity některých lidí v rámci překladatelské skupiny bylo nakonec finální testování překladu prováděno jen dvěma osobami - mnou a Fenrisem...

Rozhodli jsme se proto, že překlad vypustíme k širokému testování právě vámi. Víme, že v něm jsou chyby, nedostatky apod. Tímto vás žádáme, abyste připomínky k překladu psali pod tento článek. Současně také ještě probíhají nějaká jednání ohledně použité terminologie, možná ještě něco upravíme.

Češtinu najdete zde. Instalaci provedete přes instalátor, nic se nikam nekopíruje. Je to regulérní instalační balíček. Po instalaci musíte také češtinu aktivovat a to jak ve správcovské tak i v uživatelské části.

Ať slouží...

P.S. : Prosím zamyslete se nad tím, jak vše vyřešit k vaší plné spokojenosti. Chtěl bych podobným tlakům v budoucnosti zabránit.

Sváťa