Přihlásit se
Phoca Cart

Phoca Cart

Cena
Zdarma
Phoca Cart je výkonné rozšíření elektronického obchodu pro CMS Joomla!. Více než 45 dalších rozšíření pro Phoca Cart jako moduly, platební pluginy, pluginy pro přepravu, pluginy pro vyhledávání a další.
Vývojář:
Phoca Cart rozšíření je plně je kompatibilní s Joomla! a používá moderní knihovny Bootstrap nebo Grid/Flexbox CSS. To znamená, že váš e-Shop bude mít responzivní design a bude se správně zobrazovat na všech zařízeních, jako je stolní počítač, notebook, mobilní telefon nebo tablet. Pomocí Phoca Cart můžete prodávat fyzické produkty nebo digitální soubory ke stažení. Phoca Cart lze použít také jako katalog, galerii nebo rozšíření pro stahování. Phoca Cart je software s otevřeným zdrojovým kódem.
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Prosím nejprve se přihlaste.

Tags

e-Shop

Licence

GPLv2 a vyšší

Typ

Komponenta

Ke stažení

Zdarma

Verze Joomla!

Joomla! 4
 
Powered by Phoca Cart

Nové články na webu

 • Rady a návody pro začátečníky Joomla

  Joomla - Skvělé tipy, rady a návody pro začátečníky

  Chystáte se vytvořit své první webové stránky v Joomla? Ale kde začít a co dělat potom? Kdo vám může pomoci?  Musíte si nainstalovat šablonu? Budete potřebovat nějaké rozšíření pro přidání nových funkcí? Seznámení s Joomla a všemi jejími možnostmi může být trošku náročnější. Ale my všichni jsme si tím prošli a kryjeme vám záda. Zkoumejte, buďte trpěliví a bavte se!

  Číst dál...

 • Joomla! 4 - Plánovač úkolů cron

  Seznamte se s novou Joomla! 4 - Plánovač úkolů

  Plánovač úkolů je novou funkcí redakčního systému Joomla! 4. Funkce plánování úkolů pomáhá automatizovat opakující se úkoly, na které často majitelé stránek zapomínají. Plánovač úloh můžete používat pro nejrůznější úkoly údržby webových stránek. Pár nápadů, jak Task Scheduler využít najdete v článku.

  Číst dál...