Přihlásit se
n3t HaveIBeenPwned

n3t HaveIBeenPwned

Cena
Zdarma

Kontrola kompromitovaných hesel uživatelů oproti databázi uniklých hesel.

Vývojář:

Tento plugin kontroluje hesla uživatelů během jejich přihlášení, nebo při změně hesla oproti databázi HaveIBeenPwned.com. Pokud je v této databázi heslo nalezeno, uživatel je upozorněn a požádán o změnu hesla. U změny hesla lze v případě kompromitovaného hesla zakázat toto heslo použít, a donutit uživatele použít jiné, bezpečné heslo.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Prosím nejprve se přihlaste.

Tags

Bezpečnost

Licence

GPLv2 a vyšší

Typ

Plugin

Ke stažení

Zdarma

Verze Joomla!

Joomla! 4
 
Powered by Phoca Cart

Nové články na webu

 • Rady a návody pro začátečníky Joomla

  Joomla - Skvělé tipy, rady a návody pro začátečníky

  Chystáte se vytvořit své první webové stránky v Joomla? Ale kde začít a co dělat potom? Kdo vám může pomoci?  Musíte si nainstalovat šablonu? Budete potřebovat nějaké rozšíření pro přidání nových funkcí? Seznámení s Joomla a všemi jejími možnostmi může být trošku náročnější. Ale my všichni jsme si tím prošli a kryjeme vám záda. Zkoumejte, buďte trpěliví a bavte se!

  Číst dál...

 • Joomla! 4 - Plánovač úkolů cron

  Seznamte se s novou Joomla! 4 - Plánovač úkolů

  Plánovač úkolů je novou funkcí redakčního systému Joomla! 4. Funkce plánování úkolů pomáhá automatizovat opakující se úkoly, na které často majitelé stránek zapomínají. Plánovač úloh můžete používat pro nejrůznější úkoly údržby webových stránek. Pár nápadů, jak Task Scheduler využít najdete v článku.

  Číst dál...