Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

AnyMod - zrychlete vývoj webů

19. říj 2019 19:37 - 19. říj 2019 19:39 #140943
AnyMod - zrychlete vývoj webů od Linelabcz
Admin
AnyMod vám umožní vytvářet atraktivní webové stránky. Pomáhá vám ušetřit čas rychlým přidáním témat a modulů včetně funkcí. Poté je můžete kdykoli online upravit.



Nemusíte být webový expert, abyste vytvořili skvěle vypadající webové stránky. V případě, že rozumíte CSS a HTML, můžete v rozhraní AnyMod kód upravit a ihned vidíte změny.



Webová služba AnyMod: anymod.com

Podpora pro:

Poděkovali: Bong, fwd

20. říj 2019 11:41 #140952
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Zajímavé. Díky za informaci. Nevíte někdo, kdo za tímhle projektem stojí? Nějak to tam nevidím.

20. říj 2019 12:05 - 20. říj 2019 12:12 #140953
Odpověď od Linelabcz
Admin
Hledal jsem a nenašel.

Na podobném principu funguje i služba bootsnipp.com

Snippety lze snadno a rychle aplikovat v Linelaboxu a můžete si je uložit do knihovny pro další použití viz video:

20. říj 2019 12:10 #140955
Odpověď od H13
Admin
Pravděpodobně tito dva:
community.anymod.com/about
Otázka je, k čemu je taková informace dobrá?

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

20. říj 2019 13:24 #140957
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Samozřejmě, taková informace nemusí být k ničemu. Tvůrců různých HTML šablon a snipetů je dost. Ale když se někde registruji, vkládám jejich kód, používám nějaké cdn..., zaujalo mě to. Nikde jsem to nenašel. Jejich Privacy Principles jsou OK, ale nikde není, kdo jsou. Tak toho jsem si všiml.

20. říj 2019 15:15 #140958
Odpověď od H13
Admin
Ono to už je celkem normální dnes, zkus se podívat na Joomlart, tam vůbec nezjistíš, kdo zatím stojí a to na rozdíl od výše jmenovaného produktu dokonce prodávají služby. A navíc, kolikrát se stane, že za službou stojí firma z daňově zvýhodněné destinace a tam už vůbec netušíš, kdo za tím je.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum