Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Jednobarevná stránka, šablona přestala fungovat

29. bře 2023 15:36 - 29. bře 2023 15:47 #148137
Dobrý den,
vytvářím web pomocí lokálního xamppu a včera vše v náhledu šlapalo jak mělo. Dnes po otevření webu na localhostu se mi zobrazí pouze jednobarevná zelená stránka (pozadí odpovídá barvě horního menu v liště ve zvolené šabloně). Na stránce nejdou vidět zveřejněné články, ani menu, obrázky apod. Když však v prostoru náhodně kliknu na nějaký bod v menu (který však nevidím), stránka se přesměruje na odkaz, ale i tak je stránka jednobarevná bez jediného textu a grafiky. Přijde mi, jako by teď bylo menu bez textu roztáhlé přes celou stránku, jelikož můžu na jednotlivé položky menu kliknout po celé délce stránky, ale nic jiného zde není. Stránkou jde rollovat, občas problikne, ale nic nejde vidět. Co se prosím mohlo stát bez mého zásahu? Včera to fungovalo. Bohužel nejsem IT a přes kódování web netvořím.  Děkuju za případnou pomoc.

29. bře 2023 16:19 #148138
Odpověď od Cufe
Admin
Kajo, ozvěte se mi do kontaktu a já vám pomohu. Připojím se k Vám a vyřešíme to. Podal jste mnoho informací, ale žádná nevede k tomu, abychom dokázali adekvátně pomoci, protože nevidíme kód.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

29. bře 2023 16:20 #148139
Odpověď od Cony
Moderátor
"Samo" se nic určitě nestalo. Bez živého náhledu webu ale těžko radit, může to být jen nějaká drobná chybka ve stylování. Zkusil bych si vzpomenout, co jste dělal poslední, a krok po kroku se vrátit zpět. Rozdíl by mohl být třeba v tom, že včera jste byl přihlášen a dnes už nejste...

Powered by Fórum