Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Katalog produktů a dynamické filtrování

06. říj 2023 10:10 #148712
Ahoj,
mám web, kde je 600 produktů ve Virtuemartu 2.x a nad tím mám koupený modul na dynamické filtrování (Virtuemart  Product Filter by Custom Fields -  myext.ru/en/vmcustom-param-vip ) - tzn. že funnguje to, že se dynamicky mění filtr podle hodnoty kterou vyberu (vyberu např. auto - objeví se pod tím další filtry keré souvisí s autem - značky - vyberu značku auta a objeví se další filtr rok výroby po vybrání roku výroby počet dvěří - vyberu počet dveří a objeví se barva atd.).

Je to starý web a chtěl bych přejít na Joomla 4 a použít asi jinou komponentu na katalog než je Virtuemart. Koukám po DJ Catalog 2, ale ten to asi nebude umět.

Co byste prosím radili vy? Díky mooooooc

07. říj 2023 00:03 #148719
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
VirtueMart
Customfield PRO by Breakdesign
Customfiled Depenced by Breakdesign

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Poděkovali: GanjaNIN

09. říj 2023 09:13 #148723
Odpověď od GanjaNIN
Nováček
Díky moc. Takže zůstat u VM. Chtěl jsem přejít k Phoca Cart nebo DJCatalog2, ale asi toto bude nejlepší a nejjednodušší. Teď ještě najít někoho kdo z VM2.x převede vše do VM 4.x i s custom field, aby fungovali rozšíření od breakdesign.

Díky moooc za radu

09. říj 2023 09:18 #148724
Odpověď od GanjaNIN
Nováček
i kdyz kdyz jsem zkoumal ty rozsireni od Breakdesign tak tam je jedna vyrazna zmena a negativum a to, ze se filtry objevuji vsechny naraz a ne az po zaskrtnuti jednoho se objevi navazany dalsi atd. Je to tak?

10. říj 2023 16:50 #148727
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

i kdyz kdyz jsem zkoumal ty rozsireni od Breakdesign tak tam je jedna vyrazna zmena a negativum a to, ze se filtry objevuji vsechny naraz a ne az po zaskrtnuti jednoho se objevi navazany dalsi atd. Je to tak?
 

nemyslím si:
breakdesigns.net/extensions/joomla/depen...ustom-fields-for-all

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum