Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Download Search Plugin - J!4

23. pro 2022 18:34 - 23. pro 2022 18:35 #147552
Odpověď od ferino
Pokročilý uživatel
Veľmi sa ospravedlňujem, ale neviem nájsť parameter "Chytré hledání: Možnosti, nastavení zobrazení položky menu stránky vyhledávání" ani v slovenčine ani v angličtine
A finder pluginy nemajú žiadne nastavenia (ak nerátam typ odkazu)..

Teraz ani nie je problém v tom, či funguje vyhľadávanie, ale ako funguje indexovanie, keď z 3 súborov rovnakého typu a kategórie zaindexuje iba jeden.. 
Proste mám 3 manuály v jednej kategórii a vyhľadávanie mi nájde iba jeden a to samozrejme ten, ktorý je zaindexovaný.
 

23. pro 2022 21:28 - 23. pro 2022 21:29 #147555
Odpověď od Bong
Moderátor
Není možná. Vždyť je to stejné od nepaměti. Každá komponenta má vpravo nahoře tlačítko Možnosti (po slovensky Nastavenia).

Stejně tak jsou stejná nastavení i položce menu té které komponenty.

A v neposlední řadě i pluginech a modulech s komponentou související.
   

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

23. pro 2022 21:42 #147557
Odpověď od ferino
Pokročilý uživatel
OK, veď tam som bol, aj som skúšal meniť niektoré nastavenia, aj som klikol Indexovať, ale mi to nezaindexovalo všetky súbory ako som už uvádzal..

23. pro 2022 21:53 - 23. pro 2022 21:57 #147558
Odpověď od Bong
Moderátor
Tak nejsou naindexované, nebo máte něco špatně nastavené (ve slovenštině nejsou některá důležitá nastavení přeložená).
Proč nespustíte indexaci znova?
Položku menu vyhledávání máte vytvořenou a nastavenou? Modul ze kterého vyhledáváte také?

EDIT: Tak otestováno. Funguje výborně, máte něco špatně, jak bylo uváděno dříve...

 

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

23. pro 2022 22:06 #147559
Odpověď od ferino
Pokročilý uživatel
Indexáciu som spúšťal už x-krát
Položku menu typu Smart Search mám vytvorenú samozrejme tiež.
     

23. pro 2022 22:58 #147561
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste následující:

Pro začátek upravte kategorii Manuály: smažte vygenerovaný alias a položku uložte.
Všechny PDF soubory pro Manuály přejmenujte tak, aby neobsahovaly žádné mezery, diakritiku a speciální znaky.
Položky souborů ke stažení upravte tak, aby byly odkazovány přejmenované soubory. Upravte titulek, aby neobsahoval například zbytečné mezery. Také smažte vygenerovaný alias titulku a položku uložte.

Naindexujte pro vyhledávání (klidně smažte i doposud naindexovaný obsah).

Funguje?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: ferino

Powered by Fórum