Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Download Search Plugin - J!4

22. pro 2022 08:07 #147530
Phoca Download Search Plugin - J!4 od ferino
Pokročilý uživatel
Ahojte, ako je to s týmto pluginom?
V3.2.1 podľa popisu je pre Joomla 3.9 - môžem to nainštalovať aj na J4?

22. pro 2022 11:59 #147532
Odpověď od Bong
Moderátor
Pro Joomla 4 se používá pouze prefíkané hľadanie (finder). Nainstalujte si pluginy:

Chytré hledání - Phoca Download (soubory)
Chytré hledání - Phoca Download (kategorie)


 

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. pro 2022 13:58 #147539
Odpověď od ferino
Pokročilý uživatel
Nainštaloval som aj pozapínal, ale žiaľ nefunguje...
napr. mám súbory, ktoré majú v názve "manual" v titulku "manuál"

Pridám do menu položku typu Smart Search
dám vyhľadávať s krátkym alebo s dlhým a nič nenájde...

22. pro 2022 17:20 - 22. pro 2022 17:22 #147541
Odpověď od Bong
Moderátor
Všechny pluginy vyhledávání v obsahu jsou povolené, případně nastavené podle požadavků?
A obsah webu je naindexovaný v Komponenty - Chytré hledání: Indexovaný obsah?
Chytré hledání: Možnosti je nastaveno vyhledávání a zobrazení výsledků podle vašich představ?
 

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

23. pro 2022 08:44 #147549
Odpověď od ferino
Pokročilý uživatel
Uff, pravda, nebol zaindexovaný obsah...
OK, tak som ho zaindexoval, už mi pri vyhľadávaní ponúka aj slovíčka aj niečo nájde, no ale z troch súborov, ktoré obsahujú napr. slovo "manual", mi nájde iba jeden...

Pozriem do Smart Search: Indexed Content a vidím, že nie všetky súbory sú zaindexované...
Treba ešte niečo nastaviť? Nechápem, veď tie súbory boli pridávané rovnako...

23. pro 2022 17:38 #147551
Odpověď od Bong
Moderátor
Obsahovat můžou, ale záleží jakým způsobem, kde a v jakém kontextu... a také jak máte nastavené možné výsledky vyhledávání a podobně...
Psal jsem ať se podíváte na: Chytré hledání: Možnosti, nastavení zobrazení položky menu stránky vyhledávání a případně do nastavení pluginů typu finder...

Třeba ve výchozím nastavení Joomly se nalezené výsledky zobrazí jen pokud se zadaný výraz PŘESNĚ shoduje. Ale když jazyk podporuje složená slova, umožňuje to přiřadit hledaný výraz na začátek nebo na náhodné místo uvnitř slov v rejstříku, jenže tuhle možnost si musíte v nastavení přepnout. A to není jediné co brání zobrazit vaše výsledky. Takže vzhůru do nastavení a vyzkoušejte co vám bude vyhovovat..

 

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum