Přihlásit se

Joomla 4.2.7 aktualizace

Joomla 4.2.7 je nyní k dispozici ke stažení. Jedná se o bezpečnostní vydání. Opravená je chyba kde chybějící ACL kontrola umožňuje uživatelům bez práv super správce přístup ke komponentě com_actionlogs. Joomla! 3.10 bude i nadále podporována bezpečnostními opravami až do 17. srpna 2023, což vám dává dostatek času na naplánování přechodu na Joomla! 4 a případnou aktualizaci rozšíření na verze kompatibilní s Joomla! 4.

Rozšíření, které zvládne testování návštěvníků

25. lis 2022 16:48 #147363
Nezvíte někdo o nějakém funkčním rozšíření, kterým se dají testovat lidi? Nemyslím je klasický test, kde buď uspěje či neuspěje na základě počtu dosažených bodů, ale aby to umělo vyhodnotit třeba povahy  nebo cokoliv tak, že podle počtu bodů jsou přiřazeny do určité skupiny, která má svoje specifické hodnocení.
Nic nemohu najít. Našla jsem jen jednu komponentu, která ale vůbec nefungovala, podpora nefunguje a jsou to tedy vyhozené peníze. Může to být placené, hlavně ať to je.
Předem děkuji 

25. lis 2022 22:14 #147364
Odpověď od Cony
Moderátor
To je hodně obšírné zadání, něco na ten způsob mám připravené, ale jedná se o komponentu pro Joomla 3 a vytvářenou na míru s hodně specifickými vlastnostmi. Ze základního popisu to je zhruba to co hledáte, testy s odpověďmi Ano / Ne / Nevím a roztříděním výsledků do různých skupin (plus nějaké vygenerování výsledků v PDF apod.). Pokud budete mít zájem, napište ideálně nějakou konkrétnější představu funkčnosti. 

Případně by šlo něco podobného řešit asi pomocí nějaké formulářové komponenty, ale na to jsou tu jiní experti.

Powered by Fórum