Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Quantum Manager 2.0 - Stable verze vydána

04. říj 2023 22:10 - 05. říj 2023 00:58 #148698
Odpověď od Eugene
Nováček
Navíc. Snímky obrazovky:
[img


[img


A když nyní použijete tuto oblast pro rychlé načtení, vaše obrázky budou nahrány do /images/news/ ale pokud jej ponecháte tak, jak je (/images/), pak budou soubory nahrány do kořenového adresáře webu. Ano, to je chyba. Opravíme to později. Dík.

P.S. Stále nedostávám upozornění na nové odpovědi v tématech, k jejichž odběru jsem se přihlásil z tohoto fóra (gmailový účet). Děkuji Jane, že jsi mi dal vědět.
 

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

05. říj 2023 10:34 #148699
Odpověď od Eugene
Nováček

Ahoj, nenašel jsem na foru norrnext.com sekci pro Quantum Manager, email zatím bez reakce, tak píšu sem.
 
Btw, nedostali jsme od vás žádný e-mail. Spam box je také prázdný.

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

05. říj 2023 10:47 #148700
Odpověď od Eugene
Nováček

Ahoj, funkce propojení s fotobankou funguje na frontendu "Add article" dobře pro Unsplash. Pixabay a Pexel se nezobrazí.
Jaký doporučíš postup, aby se fotka neukládala v maximálním rozlišení 5000px cca 5MB? Jde o to, aby autor při psání článku vložil obrázek z fotobanky automaticky v malém rozlišení cca 800px šířka ideálně 16:9.

Díky.
Nejsem si jistý, zda jsem správně pochopil otázku, nebo existují 2 samostatné otázky.
1. Můžete zvýšit limity pro nahrávání souborů přes .htaccess / přes hostovací panel (PHP).
2. Použijte kouzlo funkce automatické změny velikosti.
Více viz zde: docs.norrnext.com/quantum-manager/best-p...ng-during-the-upload

Já mám na webech trochu jiný problém:

Frontend - funguje dobře "Add article" pro Unsplash. Pixabay a Pexel se nezobrazí žádné obrázky z fotobank.
Backend - funguje dobře "Add article" pro Unsplash. Pixabay a Pexel nejsou nijak přístupné (vůbec se nezobrazí ani tlačítko fotobank).

 

 


 
Ano, tento problém je potvrzen:
github.com/Quantum-Manager/tracker/issues/183

Všem:
Rád bych poznamenal, že z neznámého důvodu nedostávám žádná upozornění z joomlaportal.cz, když se objeví nové odpovědi ve vláknech, do kterých jsem se přihlásil. Proto může docházet k prodlevám s odpovědí. Zkusím vyměnit gmail na jiný email a uvidíme.

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

05. říj 2023 11:48 #148704
Odpověď od Cony
Moderátor

Všem:
Rád bych poznamenal, že z neznámého důvodu nedostávám žádná upozornění z joomlaportal.cz, když se objeví nové odpovědi ve vláknech, do kterých jsem se přihlásil. Proto může docházet k prodlevám s odpovědí. Zkusím vyměnit gmail na jiný email a uvidíme.

Mohl by způsobovat chybějící SPF záznam + plus nevím, zda je nastaven DKIM podpis. Poslední dobou zprávy bez těchto náležitostí mají problém na GMail dorazit...
Františku, to bude asi na Tebe...

Powered by Fórum