Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Gallery 4.5.0 (Joomla 4) Stable verze vydána

10. bře 2022 17:48 #145917
Ahoj,

byla vydána nová verze Phoca Gallery - verze 4.5.0 (Joomla 4). Je to stabilní verze, viz:

www.phoca.cz/news/1177-phoca-gallery-ver...le-joomla-4-released

Za feedback budu rád.

Díky.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Vašek H.

31. kvě 2022 19:12 - 31. kvě 2022 19:14 #146446
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Prosím vás nejde mi nainstalovat na mém webu pavelkrajicek.cz/ tato komponenta Phoca Gallery. Na druhé cvičné doméně se mi to podařilo nyní bez problémů, ale na mém webu to nejde viz hláška v příloze. Nevíte prosím, čím to může být? Před časem jsem migroval a nyní mám Joomla! 4.1.4 Stable
  •  PHP 7.4.28
  •  MySQLi 10.5.15-MariaDB-0+deb11u1-log
 
Přílohy:

31. kvě 2022 22:21 #146453
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, těžko říct. Phoca Gallery neinstaluje sama sebe, je instalovaná Joomla extension manažerem. Co tam může být za problém, to asi neuhádneme. Standardně, pokud jde o novou instalaci a není problém ztráta dat, provádím kompletní čištění rozšíření a nainstaluju rozšíření znovu (pozor, u kompletního čištění se mažou kompletně všechna data rozšříení), viz:

www.phoca.cz/documents/16-joomla/650-rem...omla-system-manually

Tímto způosobem se zaručí, že v systému nezůstane žádná informace o rozšíření, která by pak bránila úspěšné instalaci. Typicky se stává, že nějaká informace zůstane v nějaké tabulce databáze a Joomla extension manažer si myslí, že komponenta existuje a tak udělá update místo plné instalace. A následně pak kvůli tomu chybí tabulky v databázi.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

31. kvě 2022 23:03 #146455
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Děkuji za radu, povedlo se :-) na serveru ve složce administrator/components byla složka com_phocagallery a v ní nějaké asi zbytky, tak jsem ji odstranil a už to šlo nainstalovat. 

01. čvn 2022 01:30 #146458
Odpověď od H13
Admin
OK

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum