Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Maps 4.0.0 Beta vydána.

06. zář 2021 13:14 #144798
Ahoj,

byla vydána nová vývojová verze Phoca Maps - verze 4.0.0 Alpha určená pro Joomlu 4. Pouze k testování.


www.phoca.cz/news/1139-phoca-maps-4-0-0-alpha-released









Za feedback budu rád.

Díky.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

24. led 2022 22:24 #145689
Odpověď od Vašek H.
Začátečník
Děkuji za vydání mapy, při zkoušení jsem narazil na jednu možná známou komplikaci - když dám v nové značce na mapě nastavit souřadnice (Openstreetmap), kliknu na ikonu značky, tak to hází chybu Geolocation error: User denied geolocation prompt. A druhá, když se mě to zeptá, zda chci potvrdit svoji pozici, potvrdím ano, tak mě to neumožní vložit značku a vždy se mapa vrátí na moji pozici. Ještě jednou díky za mapu, instalována J4.0.6 a php 8.0 VH

25. led 2022 14:05 #145693
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, díky za info, testuju to teď, nedostávám chybu při hledání moji pozice:







Ale při vyhledání moji pozice se údaje neuloží, podívám se na to.

Díky za info.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Vašek H.

25. led 2022 18:57 #145700
Odpověď od H13
Admin
Zkus verzi 4.0.0 Beta:

www.phoca.cz/download/category/37-phoca-maps-component

Je tam upraveno to ukládání souřadnic při kliknutí na aktuální polohu. Tato chyba: "Geolocation error: User denied geolocation prompt" nějak souvisí s nepovolením zobrazit vlastní polohu, ale těžko říct, kdy nastane, testuju a vše OK :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Vašek H.

25. led 2022 22:26 #145709
Odpověď od Vašek H.
Začátečník
Ano, díky za úpravu, nyní se značka na mapě daří nastavit i při nastavení mé polohy. Když nepovolím nastavení mé polohy, což pro umístění značky nepotřebuji, vyhodí to chybu, že nelze nastavit, což je v pořádku a jde rukou vybrat pozici umístění značky (zkoušel jsem to v FF i GCH), pro přesnější souřadnice je budu přenášet z mapy.cz nebo z map Googlu pro jiné státy kódem, bohužel, to co budu umisťovat, tak v Openstreet mapách většinou vybíraná místa nejsou vidět, ale to je detail... ještě jednou díky VH

04. úno 2022 21:29 #145758
Odpověď od Vašek H.
Začátečník
rád bych se ještě zeptal na otázku týkající se zobrazení názvu značky, když nad ní najedu myší. Lze to někde nastavit? děkuji předem

Powered by Fórum