Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

PhocaCart -Astroid

30. zář 2021 12:28 #144907
Odpověď od Sylvie
Nováček
Tady Vám chybí soubory manifestu, asi by mělo pomoct rozšíření znovu nainstalovat, a pak odinstalovat. Popř. by jste si musela ta rozšíření ručně smazat v tabulce extensions a zkontrolovat, jestli po nich někde nezůstali nějaké soubory.[/quote]

Jsem zkoušela znovu instalovat....bohužel to mi stejně nejde. Tak já jdu do řádit databáze B)

Děkuji!!! :-)

30. zář 2021 13:01 - 30. zář 2021 13:16 #144908
Odpověď od Sylvie
Nováček

Cony napsal:

Sylvie napsal: Dobrý den Cony, děkuji :-) Já to tak myslela, nejdřív klasicky odinstalovat v administraci a když něco zůstane, zda mohu v db ručně vymazat všechny tabulky s tím spojené.

Tohle pořadí je v pořádku, pokud po odinstalaci zůstane něco v DB (jak jsem psal, některé rozšíření jsou tak udělané), klidně tabulky smažte.

Sylvie napsal: Nejde u VM odinstalovat:
VirtueMart Package
VM - Custom, Virtuemart Simple Download Plugin

Tady Vám chybí soubory manifestu, asi by mělo pomoct rozšíření znovu nainstalovat, a pak odinstalovat. Popř. by jste si musela ta rozšíření ručně smazat v tabulce extensions a zkontrolovat, jestli po nich někde nezůstali nějaké soubory.



Promazala jsem tabulky. Web funguje :-) Virtuemart už ve správci rozšíření nevidím. Ale Phoca Cart tam stále vidím! V databázi nic se slovem phocacart už neexistuje.... Cache prohlížeče jsem promazala. Tak nevím, co proto mohu ještě udělat...?

NAISNTALOVALA JSEM NA TO PHOCA CART ZNOVU A UŽ TO JEDE! :-) tak díky moc všem! ♥

Powered by Fórum