Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca cart - Product Scroller Module

02. bře 2021 15:51 #143882
Odpověď od Kečup
Uživatel
Ahoj, díky moc, náhledy jsem nastavené neměl, takže to pomohlo.

Modul chci používat na úvodní stránce (přikládám níže), kde bych si přál, aby byly vidět pouze 3 nejnovější produkty.

pribehkola.cz/

Jak je vidět, jediné řešení, které mě momentálně napadlo bylo umístit tam 3 moduly a v každém zobrazovat jinou kategorii, což je štěstí, že se mi i docela hodí, ale stále tam hraje velikost toho rámečku, která není pevná a upravuje se podle délky nadpisu a popisku ... a celkově mi to nepřijde jako moc elegantní řešení.

Samozřejmě nejideálnější by bylo, kdyby modul, který se nachází na prvním místě, dokázal "nasávat" mimo nových článků i nové produkty, ale to jsem hledal a nepodařilo se mi najít ani zmínku o tom, že by to bylo možné, takže jsem zkoušel jít jinou cestou.

Díky za odpověď

02. bře 2021 17:01 - 02. bře 2021 17:01 #143884
Odpověď od Bong
Moderátor
Zobrazením nejnovějších ovlivníte nastavením v modulu řazení podle datumu.

To jak je modul vysoký (a další parametry - písmo, velikost,...) můžete upravit pomocí CSS nebo prostě dodržujte podobný nebo stejný obsah u všech položek...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

02. bře 2021 17:03 #143885
Odpověď od Kečup
Uživatel
Děkuji za odpověď :-)

Powered by Fórum