Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

PhocaCart - název položky menu v názvu produktu

02. kvě 2020 11:43 - 02. kvě 2020 11:44 #142280
Ahoj, jak řešíte název položky menu, který se stává součástí názvu kategorie i následně produktu?
Příklad - položka ehopu PhocaCart v menu je "Nabízíme". Pokud necháte v nastavení položky menu "Zobrazit titulek stránky" na "Ano", tak se pak tento název přidá na začátek jak názvu kategorie, tak potom k názvu produktu. Pokud tuto volbu dáte na "Ne", tak zase při prvotním kliknutí na položku menu "Nabízíme" to neukazuje název a rovnou se ukazují kategorie eshopu. Jak tam ale dostat ten název a případně nějaký popis eshopu?
Ještě doplním, že používám poslední PhocaCart a šablonu Atroid.
Pokud jsem špatně hledal, tak se omlouvám.

02. kvě 2020 12:44 - 02. kvě 2020 12:46 #142281
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

"Jak tam ale dostat ten název a případně nějaký popis eshopu?"

kam? do jakého view? Myslíš úvodní stránku e-shopu - categories view?

V menu můžeš standardně zobrazit/skrýt jméno menu položky:



Pokud např. nebudeš chtít hlavičku mít zobrazenou dále ve stromu - např. category view, product view, můžeš to nastavit v obecných možnostech zobrazení:



V categories view to bude vypadat takto:



(popis se vytváří v článku a vybírá v obecných možnostech zobrazení - viz screenshot nahoře)

V category/product view pak bez názvu, protože byl schován pomocí parametru:



Pak se můžou vytvářet různý kombinace. Např. pokud v menu položce skryju zobrazení titulku stránky, pak se v categories view nic nezobrazí (můžu libovolně nahradit v popisu), ale v category view už se zobrazí jméno kategorie:



Takhle lze zvolit, jestli v category view bude zobrazen titulek, jestli bude mít jen název kategorie nebo jestli bude mít název menu položky a kategorie (analogicky pro product view), atd. atd.


Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

02. kvě 2020 14:12 - 02. kvě 2020 14:30 #142282
Odpověď od Teo
Návštěvník
No to jsem všechno asi zkoušel, ale potřeboval bych, aby součástí produktu byl samozřejmě jeho název, ale aby tam nebyl název položky eshopu.
Takhle to mám já:
Nastavení PhocaCart:

Po kliknutí na eshop to vypadá takhle:

Dále kategorie (už tam je ten název položky menu také, ale tam by mi to tak nevadilo):

A poslední je produkt, kde je stále ten název položky z menu součástí názvu produktu. A to je to, co potřebuji hlavně vyřešit:

Pokud si nastavím "Skrýt záhlaví" - "Produkt", tak není vidět vůbec název produktu:

02. kvě 2020 14:36 #142283
Odpověď od Teo
Návštěvník
Aha, tak vyřešeno.
Nastavení položky menu - "Zobrazit titulek stránky" - "Ne"
Název eshopu jsem vložil do textu článku, kde je popis eshopu jako nadpis H3 a tento článek pak "namapoval" u nastavení PhocaCart.

Powered by Fórum