Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Cart - lze více záložek u produktu?

10. lis 2020 05:46 #143178
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Já jsem myslel jestli někdo neměl stejnou potřebu a jestli třeba již neexistuje nějaký plugin.

10. lis 2020 18:06 - 10. lis 2020 18:09 #143181
Odpověď od H13
Admin
S tím pluginem to asi bude horší, protože tady hraje silnou roli individuální potřeba.

Není problém udělat plugin, proto je vše připravený, problém je v tom, že nikdo neví, co přesně za data by měla další záložka obsahovat. I odkud ta data budou.

Pro vytovření pluginu prostě někdo musí vědět, jakej název bude další tab mít, co má zobrazovat, a kde se pro to zobrazení ta data budou brát/ukládat. Takže předpokládám, že všeobecně nikdo takovej plugin neudělá a pokud ano, pak přímo pro svoje vlastní potřeby.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

10. lis 2020 18:36 #143182
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
V J2Store je třeba toto: www.j2store.org/extensions/custom-tabs.html
Ale je mi jasný že udělat to takto univerzálně bez konkrétního zadání asi nebude jednoduché.

Pokud jde o mě konkrétně, tak bych uvítal další 2 záložky s editorem, jako jsou záložky Popis dlouhý a Funkce a jejich české názvy bych si mohl nadefinovat v INI souboru v překladu.

10. lis 2020 18:45 #143184
Odpověď od Bong
Moderátor
Já se v tomhle k připojuji. Podle mě by volitelné záložky s editorem postačovaly. To by řešilo i připojení více souborů ke stažení a podobně.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Martin70

10. lis 2020 18:52 #143185
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel

Bong napsal: Podle mě by volitelné záložky s editorem postačovaly. To by řešilo i připojení více souborů ke stažení a podobně.

Přesně tak :)

01. úno 2021 23:09 #143647
Odpověď od Kimiro
Začátečník
Dobrý den,
mám odkaz na video u produktu, ale záložka se mi neobjevila
zdravapanda.cz/seznam/23-zelene-potraviny/26-jecmen


Powered by Fórum