Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Cart- odesílání údajů do Vyfakturuj.cz přes REST API

09. led 2020 12:25 - 09. led 2020 12:26 #141462
Zdravím zkušenější. Rozhodl jsem se pro PhocaCart pro nový e-shop a zatím vše běží suprově a díky @H13! Nicméně potřeboval bych ohlídat, že zákazník už zaplatil při platbě bankovním převodem. Klient využívá vyfakturuj.cz i pro své jiné obchody, tedy by rád, aby se po potvrzení objednávky poslaly údaje do vyfakturuj.cz. Stačí základní info o zákazníkovi, produkty a celková cena.

API mají propracované docela slušně: vyfakturujcz.docs.apiary.io/#reference/f...ry/vytvoreni-faktury

Nevíte, zdali již to někdo řešil, či je zde někdo, kdo by to dokázal za úplatu napsat?

Druhou možností je ověření přímo u FIO banky dle variabilního symbolu platby: www.fio.cz/bankovni-sluzby/api-bankovnictvi

Díky za odpovědi případně nabídky.

09. led 2020 15:23 #141463
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Na Fio banku máme nějaký plugin, který synchronizuje zaplacené objednávky a označuje je za zaplacené.

Pro VirtueMart :)

Ale asi by šel předělat.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

09. led 2020 15:52 #141464
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Stačí základní info o zákazníkovi, produkty a celková cena.


Opravdu stačí?
Kde máte přihlášení do účtu
Kde máte ID platební metody
Kde máte vytvoření karty zákazníka
a další...

na každé je jiné curl volání...

Podle Vašeho popisu to vypadá na 2 hodiny práce, podle mne určitě ne. To bych raději upravil ten plugin na FioBanku.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Poděkovali: TomasZmuda

09. led 2020 16:06 #141465
Odpověď od TomasZmuda
Uživatel
Děkuji za odpověď, určitě souhlasím, jsem také pro variantu FIO banky, dává mi to větší smysl než si platit vyfakturuj za něco, co umí PhocaCart nativně. Na druhou stranu v Phoca bojuje s nějakým filtrováním (například vyfiltrovat si objednávky, které mají určitý stav). Napíši osobně zprávu.

Powered by Fórum