Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca cart / paypal plugin

31. pro 2019 09:20 #141404
Phoca cart / paypal plugin od Terei
Návštěvník
Ať nastavím v paypal pluginu co chci, po přesměrování mi paypal ukáže akorát chybovou hlášku

Things don't appear to be working at the moment. Please try again later.

funguje to někomu? nebo už je to neaktualní plugin?

31. pro 2019 10:37 - 31. pro 2019 11:15 #141405
Odpověď od Bong
Moderátor
Účet u PayPal máte? Zkoušíte se zapnutým Testovací režim (sandbox)? Plugin Phoca Cart - Standardní platba Paypal povolen (aktuálnost zjistíte v Phoca Cart - Rozšíření: Pluginy)? Zkoušíte na hostingu?

Zkuste povolit režim ladění, ať je vidět co je ve zprávách od PayPal, viz. www.phoca.cz/forum/viewtopic.php?f=44&t=59644

Ještě mrkněte na strejdu Googla. Najde i videa s návody, jak to opravit www.google.com/search?client=firefox-b-d...ease+try+again+later .

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

31. pro 2019 13:38 #141406
Odpověď od Terei
Návštěvník
Verze 3.4.0, hosting gigaserver.cz

zdá se tedy aktualní a pokud to nejede jen mě, tak to mám špatně. Nevím jak zapnout ladění.

V pluginu jsem zadal sandbox ano a email, s kterým se přihlašuju na paypal. Na paypal sandboxu jsem si udělal účet a dostal se do bodu jestli vytvořit tlačítko, nebo API. Což bude asi kámen úrazu, protože nevím co vepsat do kolonky "Third Party Permission Username" v paypalu.

31. pro 2019 14:34 - 31. pro 2019 14:47 #141407
Odpověď od H13
Admin
Zde je návod pro PayPal ze strany Phoca Cart (lze přeložit pomocí Google Translatoru):

www.phoca.cz/documents/116-phoca-cart-co...ment-paypal-standard

Co se týče návodů na PayPal samotný, tak to mají popsané zde:
developer.paypal.com/docs/integration/pa...ere/sandbox-testing/

Je tam potřeba si udělat dva účty, jeden pro prodejce a druhý pro kupujícího (tomu vložit nějaké peníze)

Můžeš sem vložit screenshot toho formuláře na PayPalu?

BTW: ještě pro testování zkus vypnout SSL certifikát:


Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

31. pro 2019 15:20 #141409
Odpověď od Terei
Návštěvník
Návod jsem četl v angličtině, to není problém. Problém bude v tom, že nevím jak nastavit přímo paypal a tam žádný návod přímo pro phoca cart není.

problém bude v tom spojení. Klikl jsem na NVP/SOAP a hned tam mám zase api, buď s jmenem a heslem nebo se suborem.

If you're using a shopping cart or solution provider, ask whether you need an API signature or a certificate.

Request an API signature if your shopping cart or solution provider has asked for an API username, password and signature, or if you're developing a custom shopping cart.
Request an API certificate if your shopping cart or solution provider requires a file-based certificate.

ale v pluginu je jen mail. Sandbox mam povolenej, ssl vypnuty. Účet pro kupujícího zatím nepotřebuju, protože se vůbec nespárují platby v paypalu, takže se ani není k čemu přihlasit.

Každopádně díky za snahu. Lepší podpora jak u produktů, za který jsem skutečně zaplatil. Screeny jsou fajn. Stačí to jen textově, si to tam snad přes ctrl+F najdu. Anglicky rozumím.

31. pro 2019 15:36 - 31. pro 2019 15:36 #141410
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

že nevím jak nastavit přímo paypal a tam žádný návod přímo pro phoca cart není.


Nepleťte si

Paypal Pro - kde je nutné API a platí pro země USA, Canada, Australia a už nevím kde ještě přesně
Paypal Standard - kde stačí jen email

Vše má Paypal řádně v dokumentaci popsané a není třeba speciální info pro Phoca, stejně jako já se musel naučit a pochopit sám že nepotřebuji speciální info pro VirtueMart.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum