Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca cart / registrace zákazníka

29. pro 2019 20:01 #141397
Phoca cart / registrace zákazníka od Terei
Návštěvník
Dobrý den,

Chci si udělat malý e-shop se 30 položkami. Phoca cart vypadá zajímavě, ale co jsem na žádném demu nenašel je jak se registruje zákazník. Vedle login by mohlo být tlačítko register, ale není. Stejně tak tlačítko na nákup bez registrace neni přeložené, ale to si už někde najdu a přepišu.

Po instalaci ho tam taky nemám. Ale zatím s tím začínám, tak třeba dělám něco špatně. Sablonu mám od JSN, kde původně jsem chtěl VM, ale pro mě asi zbytečně moc složité.

29. pro 2019 20:34 - 29. pro 2019 20:36 #141398
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

registrace uživatelů je standardní Joomla! registrace. Tedy můžeš ji zobrazit kdekoliv. Např. standardně v login modulu, atd.

V Phoca Cart se tato možnost zobrazuje v checkoutu:



Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

29. pro 2019 21:25 - 29. pro 2019 21:37 #141399
Odpověď od Bong
Moderátor
Jen doplnění.

Stránku přihlášení, nebo stránku uživatelského účtu je dobré si udělat dle potřeby i jako položku menu.
A dále je dobré udělat uživatelské menu, kde dáte položky menu, které by vaši zákazníci mohli potřebovat.

Všechna tlačítka obchodu by měla být přeložena. Pravděpodobně nemáte aktuální překlad Phoca Cart. Aktualizujte na poslední verzi překladu v Rozšíření - Spravovat - Aktualizovat, nebo si stáhněte a nainstalujte poslední verzi z www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/131-phoca-cart


I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

29. pro 2019 21:28 #141400
Odpověď od Terei
Návštěvník
Díky moc,

Zapnul jsem si ji a už to šlape. Kdo přijde po mě, tak bude trochu chytřejší.

Zadrhelu mám spoustu, ale postupně se tím prokousavam. Už i s tou češtinou jsem zabojoval. Instaloval jsem nějakou falang češtinu a to byla chyba je tam ještě jedna.

Každopádně děkuji za nápovědu i v tuhle divnou hodinu.

29. pro 2019 21:36 #141401
Odpověď od Bong
Moderátor
Phoca Cart Falang Files a Phoca Cart Multilanguages CK Files využijete u multijazykového webu. Čeština viz. popis v předchozím postu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

29. pro 2019 22:35 #141403
Odpověď od Terei
Návštěvník
Borci díky.

Přes den rodina a večer datluju web. Postupně se tím koušu, ale vypadá to, že už vidím světlo na konci tunelu!

Powered by Fórum