Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

VM - Rupostel - GTM (poptávka)

30. dub 2019 17:01 #140013
VM - Rupostel - GTM (poptávka) od marvays
Návštěvník
Poptávám člověka, který mi za úplatu nastaví měření konverzí z prodeje VM. Jako košík mám na eshopu OPC od Rupostel. Jde o první eshop, který chcu řešit přes GTM. Statistiky celkově se mi rozchodit za pomocí GTM podařilo. Prodeje ovšem ne.

01. kvě 2019 01:39 #140015
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Stačí zakoupit příslušné pluginy na minijoomla.org, a pak postupovat podle dokumentace:

www.minijoomla.org/cs/joomla-rozsireni/g...e/google-tag-manager
www.minijoomla.org/cs/joomla-rozsireni/g...nager-pro-virtuemart

Používám to s OPC Rupostel již 5 let.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Poděkovali: marvays

01. kvě 2019 20:09 #140016
Odpověď od marvays
Návštěvník

Rudolf napsal: Stačí zakoupit příslušné pluginy na minijoomla.org, a pak postupovat podle dokumentace:

www.minijoomla.org/cs/joomla-rozsireni/g...e/google-tag-manager
www.minijoomla.org/cs/joomla-rozsireni/g...nager-pro-virtuemart

Používám to s OPC Rupostel již 5 let.


O tom jsem už taky uvažoval. Jakože za ty peníze se to vyplatí třeba jen vyzkoušet. Ale obávám se, že problém bude v mém natavování GTM. Při kontrole poslednís tránky košíku totiž veškeré informace odcházejí. Ale nějak jsem nepochopil, jak to nastavit v GTM. Jestli se to jen propojí jako univerzální statistiky, nebo musím vytvořit pro jednotlivé "položky" exportu pole. Viděl jsem už mraky videjí v AJ, ale tuhle část tam nikdo nevysvětluje. A jelikož nemám jistotu že rupostel funguje, tak ani nevím, co dělám blbě :(

01. kvě 2019 20:54 #140017
Odpověď od marvays
Návštěvník

Rudolf napsal: a pak postupovat podle dokumentace:

Jen pro upozornění: ve spodní část dokumentace nemáte český překlad.

Powered by Fórum