Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Cart verze 3.1.6 vydána

27. led 2019 09:26 - 27. led 2019 09:34 #138711
Odpověď od Bong
Moderátor

Petr napsal: ...pokud udělá zákazník objednávku ... tak on mail dostane ale já jako prodejce nikoliv ... Dotaz na produkt normálně funguje a mě jako prodejci email dojde.

To vypadá, že nemáte nastaveno ve stavech objednávky, aby vám bylo upozornění na objednávku zasláno.

Máte zadaný email prodejce (Email ostatním) alespoň ve stavu objednávky Čekající? Tam si těch příjemců můžete (třeba jen pro účely testování) zadat více.

Také by bylo velmi vhodné aktualizovat Joomlu, Phoca Cart a další, na poslední verze.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Petr

27. led 2019 09:37 - 27. led 2019 09:42 #138712
Odpověď od Petr
Začátečník
Děkuji za nasměrování. Jen netuším, kde ve stavech nastavit emailovou adresu. viz obrázek. Aktualizaci joomla se chystám provést. Nemohu přijít na to jak aktualizovat Phoca cart. Stáhnu 3.1.6 a nainstaluju?

Děkuji

Edit. Adresa nastavena, bylo to níže, než jsem dohlédl.

Takže prosím už jen iformaci o způsobu aktualizace. Děkuji moc
Přílohy:

27. led 2019 09:49 - 27. led 2019 09:50 #138713
Odpověď od Bong
Moderátor
Aktualizujte přímo v administraci Phoca Cart - Rozšíření. Tam máte možnost aktualizovat komponentu, moduly a pluginy, případně i některé šablony.
Aktualizace češtiny pro Phoca Cart by se vám měla nabízet automaticky v administraci Joomly spolu s ostatními rozšířeními.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. led 2019 10:02 #138714
Odpověď od Petr
Začátečník
Děkuji. Povedlo se. Jen aktualizace joomla mi pořád nefunguje korektně. Už jsem to kdysi řešil a bohužel nedořešil. Po aktualizaci na 3.9.2. nelze editovat články. Objevuje se v administraci chyba 500. Zeptám se drze, nebyl byste k zastižení třeba na discordu. Pomohl byste mi to třeba i za nějakou úplatu dotáhnout do konce. Děkuji moc.

27. led 2019 11:14 - 27. led 2019 11:21 #138715
Odpověď od Bong
Moderátor
Na Discord nejsem. Prostě máte něco ve stávající instalaci špatně.

Jestli se jedná čistou instalaci na vašem hostingu, pak postupujte podle návodu: www.joomlaportal.cz/jak-zacit/632-univer...ava-instalace-joomly

Ve vašem případě stačí pravděpodobně provést jen body:

Opravte databázi
Opravte a aktualizujte stávající instalaci Joomly
Opravte instalaci aktualizované Jomly


Jestli byla Joomla odněkud migrována, pak si ještě napřed zkotrolujte Systém - Systémové informace - záložka Práva složek (hlavně složky TMP a LOGS). Předpokládám, že editaci článku zkoušíte v administraci s výchozím editorem TinyMCE...

Samozřejmě před změnami zálohovat :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. led 2019 11:57 #138716
Odpověď od Petr
Začátečník
Děkuji. Pokusím se tím prokousat. Migrované to je. Jsou tam samozřejmě i nějaké moduly navíc.

Powered by Fórum