Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

instalace češtiny

27. kvě 2021 12:21 #144443
instalace češtiny od petrs
Uživatel
Dobrý den,
stáhl a nainstaloval jsem si na svém malém serveru Joomla, web i administrace jedou.
Teď chci přidat češtinu, jsem na stránce kde je seznam mnoha jazyků s tlačítkem Install. Nicméně po kliknutí na češtinu to píše:

Error
Unable to detect manifest file.

Nasměruje mě někdo prosím?

Moc děkuji

27. kvě 2021 12:29 #144444
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel

27. kvě 2021 12:34 #144445
Odpověď od Bong
Moderátor
Češtinu, nebo jiný jazyk nainstalujete do joomly v Rozšíření: Instalace jazyků. Kde máte právě ty tlačítka Instalovat u každého jazyka.

Jestli vám to při pokusu o instalaci (u všech jazyků, můžete zkusit třeba slovenštinu) píše chybu, máte pravděpodobně špatně naistalovanou Joomlu nebo je chyba v hostingu.

Když máte problém je třeba jej popsat co nejpřesněji. Tedy třeba: verze Joomla - hosting - co jste dělal naposledy - screen chyby - odkaz na stránku s chybou.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. kvě 2021 12:34 #144446
Odpověď od petrs
Uživatel
Postoupil jsem. Byla špatná práva na zápis do adresářů kam se soubory nahrávají.

08. čvn 2021 21:05 #144463
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel
tady bych jen upozornil, že by příště bylo dobré napsat i verzi Joomla... Začíná se do toho míchat Joomla 4 a tam čeština prozatím nejde nainstalovat z oficiálního zdroje...

Powered by Fórum