Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Pomoc s komponentou JSitemap PRO

09. čvn 2023 13:07 #148404
Pomoc s komponentou JSitemap PRO od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
Dobrý den, hledám někoho, kdo by mi pomohl správně nastavit komponentu JSitemap PROJe hodně obsáhlá a pro mě složitá. Nevím, jestli mám vše pro svůj web správně.
Samozřejmě se nebráním úhradě.

Google search konzole z nějakého důvodu nechce indexovat stránky, i když je všechny Google podle robots.txt našel. Indexují se jen stránky, které nechám konkrétně vyhledat podle URL a pak zadám, že chci požádat o indexování. Což lze jen pro omezený počet stránek, ale já jich mám stovky, tak tím si moc nepomůžu.
Nevím, čím to může být a přikládám to právě nesprávnému nastavení komponenty. Když jsem používala jiný nástroj pro vytvoření souboru sitemap, tak to stránky do indexace načetlo, ale zobrazily se jako neindexované. S komponentou JSitemap PRO je sice Google vidí (soubor sitemap se jeví jako úspěšný a stránky jsou vyčíslené), ale nejsou v indexaci ani jako neindexované.

 




Pomůžete, prosím, někdo?

web: az-hubnuti.cz
email: info@az-hubnuti.cz

09. čvn 2023 14:13 #148406
Odpověď od Cony
Moderátor
Na první pohled ta sitemap vypadá v pořádku, a vypadá to, že je v ní i vše podstatné (možná by tam nemusely být podstránky jako registrace apod.)
Problém tedy bude spíš jinde (ostatně Google by měl podstránky zaindexovat i bez sitemap, i když pomaleji). Co Vám hlásí Webmaster Tools na tuto sitemap, nepíše u ní třeba nějakou chybu stažení?

09. čvn 2023 16:39 - 09. čvn 2023 16:40 #148407
Odpověď od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
Dobrý den, děkuji za odpověď. Všechno se jeví v nejlepším pořádku, viz foto. Tak nevím, co se děje .....

 

 

10. čvn 2023 00:28 - 10. čvn 2023 00:29 #148408
Odpověď od Cony
Moderátor
Jak se to jeví v administraci Joomly je jedno. Důležité je jak se Vám to jeví v Google Webmaster Tools...
Edit: Nebo odesílal jste vůbec to sitemap do Google Webmaster Tools?
Popř. upravila jste si robots.txt tak aby obsahoval odkaz na sitemap? Jinak si Google tu sitemap sám nijak nenajde...

Powered by Fórum